REKLAMA
 1. SPIDER'S WEB
 2. Operatorzy
 3. Tech
 4. Technologie

Nowa oferta Play, a w niej 70 GB za 35 zł miesięcznie i pierwsze taryfy 5G

Znamy już nową ofertę Play na abonament. Operator chwali się taryfą z 70 GB transferu danych za 35 zł przy zdecydowaniu się na dodatkowy numer oraz udostępnia pierwszym klientom dostęp do sieci 5G.

play abonament 5G
REKLAMA
110 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Fioletowy telekom odświeżył właśnie swoją ofertę abonamentową. Klienci mogą zdecydować się na jedną z czterech taryf, a dla osób zainteresowanych ofertą typu duet lub ofertą rodzinną przewidziane zostały dodatkowe bonusy. W dodatku część z nowych taryf pozwoli skorzystać z sieci 5G od Play. Przyjrzeliśmy się poszczególnym propozycjom.

Play S — 3 GB za 35 zł miesięcznie

W ramach podstawowej taryfy w ramach opłaty w wysokości 35 zł można liczyć na nielimitowane połączenia oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu. Do tego dochodzi 3 GB transferu danych. Warto jednak zauważyć, że w ramach Play S nie przewidziano jednak bonusów za dobranie dodatkowego numeru i ten konkretny abonament nie został oznaczony jako wspierający 5G.

Play M — 20 GB za 55 zł miesięcznie

Drugi z abonamentów kosztuje 55 zł miesięcznie. W jego przypadku można liczyć na 20 GB transferu danych dla każdego numeru w ramach jednej umowy oraz pozostałe usługi — połączenia i wiadomości — w modelu no-limits. Oprócz tego operator przewidział bonus w postaci pakietu kanałów w ramach Play Now oraz usługi Tidal na kwartał bez opłat.

play abonament 5G class="wp-image-1162540"

Play L — 70 GB za 75 zł miesięcznie

W abonamencie Play L również można liczyć na rozmowy, SMS-y oraz MMS-y bez limitu do wszyskich sieci, ale paczka internetu w tym przypadku ma wielkość 70 GB. W ramach tej oferty klienci także otrzymują pakiet kanałów cyfrowej telewizji Play Now oraz dostęp do streamingu Tidal i to na pół roku, a za to wszystko trzeba zapłacić co miesiąc 75 zł.

Play Homebox — 70 GB + 150 GB za 85 zł

W ramach nieco droższego pakietu klienci fioletowego operatora mogą liczyć na rozmowy i wiadomości SMS oraz MMS bez limitu, a do tego dochodzi pakiet o wielkości 70 GB z lejkiem. Do tego dochodzi karta SIM na internet domowy, który zapewnia 150 GB transferu danych z pełną prędkością, a to wszystko w cenie 85 zł co miesiąc. W pakiecie są kanały Play Now i Tidal na pół roku.

Duety i oferta rodzinna w Play M, Play L i Play Homebox to 35 zł za dodatkowy numer.

Klienci, którzy chcieliby nieco obniżyć kwotę miesięcznego zobowiązania, powinni pomyśleć o wykupieniu więcej niż jednego abonamentu w ramach tej samej umowy. Każdy kolejny numer kosztuje 35 zł miesięcznie niezależnie od wybranej taryfy, podczas gdy piąty numer przyznawany jest w gratisie.

Oznacza to, że klienci, którzy decydują się na abonament Play Homebox i pięć kart SIM wraz z bonusową kartą z internetem mobilnym zapłacą łącznie jedynie 200 zł za wszystko. Z kolei w przypadku oferty Play M cena za dwa numery naraz to łącznie 90 zł, czyli średnio 45 zł za numer.

play abonament 5G class="wp-image-1162519"

5G w Play

Nowe abonamenty pozwolą skorzystać z 5G w Play, gdy ta zostanie już oficjalnie udostępniona. Klienci mogą jednak podpisać nowe umowy już od jutra, tj. 9 czerwca 2020 r. W tym celu trzeba jednak skorzystać z odpowiedniego urządzenia, a na liście są:

REKLAMA
 • LG V60 ThinQ 5G;
 • Huawei P40 Pro;
 • Huawei Mate Xs;
 • Router Huawei CPE Pro 2;
 • Xiaomi Mi 10 5G;
 • Xiaomi Mi Lite 5G;
 • Xiaomi Mi 10 Pro 5G.

Play przy tym podkreśla jednak, że osoby, które mają wybrane dotychczasowe oferty, będą mogły skorzystać z sieci 5. generacji bez dodatkowych opłat i bez konieczności wyrażenia takowej chęci ze swojej strony. To prztyczek w nos konkurencji, która wymaga ręcznej aktywacji 5G.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA