REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Nowa oferta Play, a w niej 70 GB za 35 zł miesięcznie i pierwsze taryfy 5G

Znamy już nową ofertę Play na abonament. Operator chwali się taryfą z 70 GB transferu danych za 35 zł przy zdecydowaniu się na dodatkowy numer oraz udostępnia pierwszym klientom dostęp do sieci 5G.

08.06.2020
16:21
play abonament 5G
REKLAMA
REKLAMA

Fioletowy telekom odświeżył właśnie swoją ofertę abonamentową. Klienci mogą zdecydować się na jedną z czterech taryf, a dla osób zainteresowanych ofertą typu duet lub ofertą rodzinną przewidziane zostały dodatkowe bonusy. W dodatku część z nowych taryf pozwoli skorzystać z sieci 5G od Play. Przyjrzeliśmy się poszczególnym propozycjom.

Play S — 3 GB za 35 zł miesięcznie

W ramach podstawowej taryfy w ramach opłaty w wysokości 35 zł można liczyć na nielimitowane połączenia oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu. Do tego dochodzi 3 GB transferu danych. Warto jednak zauważyć, że w ramach Play S nie przewidziano jednak bonusów za dobranie dodatkowego numeru i ten konkretny abonament nie został oznaczony jako wspierający 5G.

Play M — 20 GB za 55 zł miesięcznie

Drugi z abonamentów kosztuje 55 zł miesięcznie. W jego przypadku można liczyć na 20 GB transferu danych dla każdego numeru w ramach jednej umowy oraz pozostałe usługi — połączenia i wiadomości — w modelu no-limits. Oprócz tego operator przewidział bonus w postaci pakietu kanałów w ramach Play Now oraz usługi Tidal na kwartał bez opłat.

play abonament 5G class="wp-image-1162540"

Play L — 70 GB za 75 zł miesięcznie

W abonamencie Play L również można liczyć na rozmowy, SMS-y oraz MMS-y bez limitu do wszyskich sieci, ale paczka internetu w tym przypadku ma wielkość 70 GB. W ramach tej oferty klienci także otrzymują pakiet kanałów cyfrowej telewizji Play Now oraz dostęp do streamingu Tidal i to na pół roku, a za to wszystko trzeba zapłacić co miesiąc 75 zł.

Play Homebox — 70 GB + 150 GB za 85 zł

W ramach nieco droższego pakietu klienci fioletowego operatora mogą liczyć na rozmowy i wiadomości SMS oraz MMS bez limitu, a do tego dochodzi pakiet o wielkości 70 GB z lejkiem. Do tego dochodzi karta SIM na internet domowy, który zapewnia 150 GB transferu danych z pełną prędkością, a to wszystko w cenie 85 zł co miesiąc. W pakiecie są kanały Play Now i Tidal na pół roku.

Duety i oferta rodzinna w Play M, Play L i Play Homebox to 35 zł za dodatkowy numer.

Klienci, którzy chcieliby nieco obniżyć kwotę miesięcznego zobowiązania, powinni pomyśleć o wykupieniu więcej niż jednego abonamentu w ramach tej samej umowy. Każdy kolejny numer kosztuje 35 zł miesięcznie niezależnie od wybranej taryfy, podczas gdy piąty numer przyznawany jest w gratisie.

Oznacza to, że klienci, którzy decydują się na abonament Play Homebox i pięć kart SIM wraz z bonusową kartą z internetem mobilnym zapłacą łącznie jedynie 200 zł za wszystko. Z kolei w przypadku oferty Play M cena za dwa numery naraz to łącznie 90 zł, czyli średnio 45 zł za numer.

play abonament 5G class="wp-image-1162519"

5G w Play

Nowe abonamenty pozwolą skorzystać z 5G w Play, gdy ta zostanie już oficjalnie udostępniona. Klienci mogą jednak podpisać nowe umowy już od jutra, tj. 9 czerwca 2020 r. W tym celu trzeba jednak skorzystać z odpowiedniego urządzenia, a na liście są:

REKLAMA
  • LG V60 ThinQ 5G;
  • Huawei P40 Pro;
  • Huawei Mate Xs;
  • Router Huawei CPE Pro 2;
  • Xiaomi Mi 10 5G;
  • Xiaomi Mi Lite 5G;
  • Xiaomi Mi 10 Pro 5G.

Play przy tym podkreśla jednak, że osoby, które mają wybrane dotychczasowe oferty, będą mogły skorzystać z sieci 5. generacji bez dodatkowych opłat i bez konieczności wyrażenia takowej chęci ze swojej strony. To prztyczek w nos konkurencji, która wymaga ręcznej aktywacji 5G.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA