REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Nowy smartfon czeka na ciebie na parkingu. RTV Euro AGD otwiera mobilne punkty odbioru

Sieć sklepów RTV Euro AGD pozwala klientom samodzielnie odebrać zakupy zamówione przez internet. Mobilne punkty odbioru pojawiły się już na terenie 20 miast.

28.04.2020
18:31
RTV Euro AGD otwiera mobilne punkty odbioru w 20 miastach
REKLAMA
REKLAMA

Z powodu trwającej pandemii koronawirusa sklepy są zamknięte do odwołania. Na szczęście wiele rzeczy, w tym elektronikę, możemy zamówić prosto do domu przez internet. Sklepy z kolei dbają jak nigdy wcześniej o to, żeby odbiór towarów opłaconych online przebiegał jak najsprawniej.

Problem w tym, że Poczta Polska lada moment zostanie sparaliżowana.

Ze względu na konieczność dostarczenia blisko 30 mln pakietów wyborczych do obywateli w kilka dni listonosze dostali dyspensę od państwa na świadczenie wszystkich pozostałych usług. Kurierzy mają zaś już teraz pełne ręce roboty, a Paczkomaty z kolei nie są z gumy i problemem może się okazać ich ograniczona pojemność.

Co prawda wprowadzenie tzw. Multiskrytki może nieco zwiększyć ładowność Paczkomatów, ale i tak mogą się na początku maja zapchać. Niewykluczone, że lada dzień czas oczekiwania na przesyłki wydłuży się jeszcze bardziej niż do tej pory, a nie wiadomo, kiedy po zakupy będziemy mogli sami pójść do sklepu.

RTV Euro AGD wprowadza mobilne punkty odbioru towarów.

Dzięki temu, zamiast zamawiać elektronikę do domu lub do Paczkomatu, z nadzieją, że nie utknie gdzieś w sortowni na kilka dni lub tygodni, można odebrać swoją paczkę zamówioną przez internet ze strony euro.com.pl lub telefonicznie samemu. To świetna wiadomość.

Za zgodą galerii handlowych, umieściliśmy punkty w dogodnych lokalizacjach na parkingach przy wejściach do galerii, a dodatkowo są oznaczone tak, by można je było łatwo odnaleźć — wyjaśniają pracownicy sieci sklepów RTV Euro AGD

Pierwsze mobilne punkty odbioru RTV Euro AGD pojawiły się na początku kwietnia w galeriach handlowych w Gdańsku, Wrocławiu i Łodzi. Teraz można znaleźć ich już ponad dwa tuziny w 20 miastach na terenie Polski.

Samodzielny odbiór produktów kupionych online to bardzo dobry pomysł.

Dzięki temu zakupy można odebrać z okolicy galerii handlowej pomimo zamknięcia samych sklepów. Jak podaje serwis wiadomoscihandlowe24.pl, RTV Euro AGD przekonuje, że jest to proces sprawny i szybki, a przy tym bezpieczny.

Obsługa w nich odbywa się z zachowaniem wszystkich zalecanych środków ochrony: nasi pracownicy wyposażeni są w przesłony na twarz, maseczki, rękawiczki i płyny dezynfekujące, jednorazowe rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji udostępniamy także naszym klientom – przekonują przedstawiciele sieci sklepów

Sieć składająca się z 290 sklepów zlokalizowanych na terenie 187 miast w kraju przygotowała możliwość odebrania paczki z mobilnego punktu odbioru na terenie 20 aglomeracji. Możliwe jest to od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00. W soboty te punkty są czynne godzinę krócej.

Gdzie można odebrać paczkę z RTV Euro AGD?

REKLAMA

Na liście miast, gdzie można odebrać zakupy z RTV Euro AGD, znalazły się Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Wrocław, Toruń, Rzeszów, Kielce, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Radom i Piotrków Trybunalski. Do tego dochodzą Tarnów, Opole, Białystok, Lublin i Olsztyn.

Oprócz tego dostępne są trzy stacjonarne punkty odbioru — dwa w Warszawie i jeden w Siedlcach. W nich można kupić elektronikę na raty. Osoby, które nie chcą lub nie mogą wybrać się do jednego z punktów odbioru, mogą zaś odebrać dostawy w domu lub w sklepach Żabka, kioskach RUCH-u, stacjach paliw Orlen, Paczkomatach InPostu oraz w punktach odbioru Poczty Polskiej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA