1. Spider's Web
  2. Technologie

10 filmów za darmo w Huawei Video dla posiadaczy smartfonów Huawei P40 i P40 Pro

Lokowanie produktu

Huawei zachęca do przetestowania swojej usługi Huawei Video. Posiadacze smartfonów Huawei P40 i P40 Pro otrzymują voucher, który pozwala obejrzeć za darmo 10 filmów.

20.04.2020
16:06
Huawei Video - vouchery Rakuten TV

Huawei prężnie rozwija swoje usługi mobilne na smartfony. Firma inwestuje dużo czasu i środków w AppGallery, czyli swój własny sklep z aplikacjami oraz grami, ale to nie jedyny front walki o użytkownika. W ofercie pojawiła się również usługa wideo na żądanie preinstalowana na smartfonach z rodziny Huawei P40. Na pozostałych sprzętach z EMUI 8.0 można ją pobrać ręcznie.

Huawei Video, bo taką nosi nowy serwis VOD, jest dostępny na wszystkich smartfonach Huawei z aktualną wersją systemu i nakładki EMUI. W ramach tego autorskiego serwisu, który funkcjonuje również pod nazwą Huawei Filmy, można wypożyczać produkcje filmowe, seriale oraz programy dokumentalne i informacyjne. Dla posiadaczy topowych telefonów z linii Huawei P40 producent przygotował też ofertę specjalną.

Huawei Video - vouchery (2) class="wp-image-1130014"

Producent rozdaje 10 filmów z Rakuten TV za darmo w ramach Huawei Video na smartfonach Huawei P40 i P40 Pro.

Na voucher na 10 filmów o wartości 149,99 zł mogą liczyć wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup telefonów Huawei P40 i Huawei P40 Pro. Kolejne produkcje można wybierać przez 60 dni od daty pobrania kuponu, a promocja na darmowe filmy z Rakuten TV w Huawei Video potrwa do 15 lipca 2020 r.

W ramach promocji można wypożyczyć 10 filmów w rozdzielczości HD, co kosztuje poza promocją do 14,90 zł za sztukę. W ofercie Rakuten TV objętej promocją znalazły się nie tylko klasyki kina, ale też świeże produkcje takie jak Bliźniak, animowana Rodzina Addamsów oraz oskarowy Rocketman.

Huawei Video - vouchery (1) class="wp-image-1130011"

Jak odebrać 10 filmów za darmo w Huawei Video?

W celu odebrania swojego jednorazowego vouchera właściciele smartfonów Huawei P40 i Huawei P40 Pro powinni uruchomić usługę Huawei Video i zalogować się w niej na swoje konto Huawei ID. Osoby, które do tej pory takiego konta nie założyły, mogą to zrobić bezpośrednio w ustawieniach telefonu.

Po zalogowaniu się do aplikacji należy odszukać w niej dedykowany nowej promocji baner. Aby mieć możliwość oglądania filmów bez opłat, należy kliknąć przycisk podpisany Odbierz kupony. Aby z nich skorzystać, należy przejść do zakładki Kupony w sekcji Moje konto w aplikacji Huawei Video.

Promocja kierowana jest do wszystkich posiadaczy smartfonów Huawei P40 i Huawei P40 Pro. Każdy z nich może wygenerować taki voucher tylko raz.

*Materiał powstał przy współpracy z firmą Huawei.

Lokowanie produktu
Najnowsze