1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

W co zagrać podczas kwarantanny? Przegląd gier na smartfony Huaweia z AppGallery

Lokowanie produktu

Sprawdziliśmy, przy jakich grach mogą spędzić kwarantannę posiadacze smartfonów marki Huawei. Przygotowaliśmy przegląd TOP 6 gier ze sklepu AppGallery.

10.04.2020
12:52
huawei appgallery top6 gier na smartfony

Koronawirus szaleje i z powodu pandemii jesteśmy zachęcani do spędzania czasu w domach. Warto znaleźć sobie zajęcie, aby nie zwariować. Dobrym sposobem może być zainstalowanie na smartfonie jednej lub nawet kilku gier mobilnych. Posiadacze smartfonów marki Huawei mogą w tym celu skorzystać ze sklepu AppGallery. Sprawdziliśmy, które z produkcji warto pobrać na swój smartfon.

Game of Thrones Beyond the Wall

Nowa gra mobilna osadzona w uniwersum Gry o tron to gra typu RPG. Gracze pomagają nocnej straży w obronie Westeros przed monstrami nadchodzącymi zza Muru i z pomocą magicznych drzew wcielają się w kultowych bohaterów takich jak Jon Snow, Daenerys Targaryen czy Melisandre.

Zbieranie armii bohaterów to tylko część aktywności, jakich mogą podjąć się gracze. Świeżo mianowani przywódcy Nocnej Straży mogą wysyłać też za mur kruki, które pomagają w zdobywaniu ulepszeń dla różnych postaci, dzięki czemu stają się one silniejsze w bezpośrednich starciach. Oprócz tego w grze pojawi się kilka zupełnie nowych postaci, a gracze będą mogli odkryć nieco więcej informacji na temat przeszłości Westeros.

Gra zajmująca nieco ponad 1 GB przestrzeni dyskowej w smartfonie w podstawowej wersji jest przy tym dostępna bez opłat w modelu free-2-play. Co istotne, ta produkcja na licencji HBO trafiła do sekcji gier w AppGallery równo z premierą na pozostałych platformach.

World of Tanks

Popularne czołgi doczekały się wersji mobilnej. Gracze mogą walczyć sami albo w grupach z innymi czołgistami w emocjonujących pojedynkach. World of Tanks na smartfony oferuje ponad 350 unikalnych pojazdów, w tym takich wiernych realiom historycznym jak i eksperymentalnych. Gracze w toku gry mogą odblokowywać kolejne maszyny o różnych poziomach.

Opracowaną przez Wargaming produkcję do sklepu AppGallery wprowadziła na błogosławieństwem twórców firma Flexion Mobile, które. Do gry wymagane jest połączenie z internetem, a do pobrania mobilnego World of Tanks potrzebne jest 2,5 GB przestrzeni w pamięci urządzenia. Gra dopasowuje jakość oprawy graficznej do możliwości smartfona, na którym została zainstalowana.

Asphalt 9: Legends

Legendarna już kultowa seria gier wyścigowych firmy Gameloft doczekała się dziewiątej odsłony, którą można pobrać z AppGallery. Asphalt 9: Legends pozwala się ścigać kilkudziesięcioma fenomenalnymi autami, które na ekranie smartfona rozpędzają się do granic możliwości.

Asphalt 9: Legends ma fenomenalną jak na grę mobilną oprawę graficzną, a Gameloft zadbał o to, by sterowanie było wygodne na dotykowym ekranie smartfona, a do tego można sterować autem poprzez wychylanie telefonu na boki. Nie zabrakło też bogatej palety opcji w menu customizacji aut.

The Walking Dead: Road to Survival

Coś dla siebie w AppGallery znajdą również miłośnicy kultowych Żywych Trupów z kart komiksów Roberta Kirkmana oraz serialu telewizyjnego na jego motywach. The Walking Dead: Road to Survival to gra na licencji z gatunku Action RPG, która pozwala wcielić się w ulubionych bohaterów. Za historię opowiedzianą w ramach gry odpowiada znany fanom Jay Bonansinga.

Gracze spotkają na swej drodze Michonne i Ricka oraz staną naprzeciw Gubernatora i Negana. Ich zadaniem jest zebranie grupy ocalałych oraz uformowanie strategii walki ze Szwędaczami oraz innymi ludźmi. Aby się przed nimi bronić, bohaterowie budują swoje miasto, ale muszą też uważać nie tylko na przeciwników poza jego granicami, ale również na zagrożenia wewnątrz.

Guns of Glory

Globalna strategia z kategorii MMO od Century Game została zainstalowana z AppGallery aż 343 tys. razy. Gracze trenują w niej swoje potężne armie, które następne ścierają się w walce z przeciwnikami z całego świata. Rozgrywa toczy się w czasie rzeczywistym.

Osoby, które podejmą wyzwanie, wcielą się w Lorda, który walczy w Królestwie ogarniętym wojną o Koronę Przeznaczenia ze złowrogim Kardynałem. Pomagają mu w tym lojalni żołnierze, którzy będą mierzyć się z innymi ludźmi i dzikimi bestiami. Do dyspozycji gracza oddany zostaje też ogromny zamek.

My Story: Choose Your Own Path

Ostatnia gra na liście to zbiór interaktywnych historii dla osób spragnionych kontaktu z innymi ludźmi. Gracz musi podejmować w imieniu bohaterów decyzje wpływające na ich późniejsze losy. Opowieści w ramach aplikacji są zróżnicowane — można się przy nich zarówno śmiać, jak i wzruszać.

Gracze mogą w imieniu młodej modelki podejmować decyzje dotyczące jej kariery, a także wziąć udział w show randkowym w poszukiwaniu idealnej pary dla pani Larson. Można też znaleźć się w samym środku nastoletniej dramy razem z Moną. Płomienne romanse oczywiście są tu w samym centrum.

Materiał powstał przy współpracy z Huawei.

Lokowanie produktu
Najnowsze