1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Huawei zachęca do płacenia za gry w AppGallery i daje w zamian Punkty Huawei

Lokowanie produktu

Huawei nagradza klientów, którzy opłacą mikropłatności w grach z AppGallery. Za każdą wydaną złotówkę na konto posiadacza smartfona wraca po jednym Punkcie Huawei.

11.04.2020
10:52
punkty huawei appgallery gry

Punkty Huawei to taki program lojalnościowy chińskiego producenta smartfonów. Za wykonywanie określonych akcji można zbierać oraz kumulować na swoim koncie wirtualne kredyty, które można potem wymienić na rzeczy ze strefy premium bez wydawania prawdziwej gotówki.

Każdy z Punktów, jakie można gromadzić na swoim koncie Huawei, to ekwiwalent jednej złotówki. Zdobyć można je na najróżniejsze sposoby. Już wcześniej informowaliśmy o tym, że jednym z nich jest pobranie dwóch z dwudziestu wyselekcjonowanych aplikacji ze strefy Pobiera i wygrywaj, a to dopiero początek.

Od teraz Huawei rozdaje swoje Punkty również za opłacanie mikropłatności w grach z AppGallery.

Tego typu promocja w zasadzie nie jest zaskoczeniem. Firma rodem z Chin rozwija swój sklep z aplikacjami i inwestuje w AppGallery czas oraz środki. Dzięki temu w repozytorium jest coraz więcej gier mobilnych.

Do biblioteki dołączyła właśnie przygotowana na licencji HBO produkcja The Game of Thrones Beyond the Wall od Behaviour Interactive Inc. Huaweiowi udało się pozyskać ją bez opóźnienia względem konkurencji.

Aby zwrócić uwagę konsumentów na rozwijającą się sekcję gier w AppGallery, Huawei będzie teraz rozdawał swoje Punkty graczom. Wystarczy, że zdecydują się oni opłacić mikropłatności w grach pobranych z tego repozytorium.

huawei appgallery top6 gier na smartfony class="wp-image-1124863"

Huawei obiecuje Punkt za każdą wydaną złotówkę w ramach jednej transakcji.

Oznacza to, że osoby, które wydadzą 5,5 zł, otrzymają 5 punktów, a jeśli ktoś wyda 19,5 zł, to otrzyma 19 punktów. Aby wziąć udział w promocji, należy wydać przynajmniej jedną złotówkę w grze pobranej z Huawei AppGallery lub ewentualnie w grze z innego źródła, która ma aktywną funkcję płatności Huawei.

Promocja obejmuje takie kraje jak Polska, Wielka Brytania, Francja, Irlandia, Niemcy, Włochy, Turcja i Ukraina. Aby otrzymać Punkt bądź Punkty Huawei za transakcję, należy jako metody płatności użyć karty płatniczej lub poprzez rozliczenie płatności u swojego operatora telefonii komórkowej.

huawei appgallery promocja punkty class="wp-image-1125331"

Na co można wymienić Punkty Huawei?

Lista rzeczy, które można odebrać w zamian za punkty, jest różnorodna. Znalazły się na niej zarówno aplikacje i gry, jak i dodatkowe treści dostępne w aplikacjach i grach oraz płatne motywy i tapety dostępne w dedykowanej aplikacji Motywy. Na tym jednak nie koniec.

Dobrym wyborem może okazać się dodatkowe miejsce na dane w Chmurze Huawei, co pozwoli na trzymanie swoich plików na zewnętrznym serwerze. Dzięki temu będzie można uzyskać do nich dostęp nawet w wypadku zgubienia lub uszkodzenia swojego telefonu.

Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie producenta.

*Materiał powstały przy współpracy z Huawei.

Lokowanie produktu
Najnowsze