REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Galaxy Buds+ będą dodawane za darmo do preorderów na smartfony Galaxy S20 Plus i Ultra

Już wiemy, jak będzie wyglądał zestaw Galaxy Buds+. Samsung dorzuci je jako bonus do preorderów na smartfony Galaxy S20 Plus i Ultra bez dodatkowych opłat.

26.01.2020
18:50
samsung galaxy buds plus galaxy s20 plus ultra
REKLAMA
REKLAMA

Samsung w tym roku podczas wydarzenia Galaxy Unpacked 2020 nas raczej niczym nie zaskoczy. Od dawna wiemy, że następcą modeli z linii Galaxy S10 nie będą smartfony Galaxy S11, tylko Galaxy S20. W ramach tej rodziny urządzeń spodziewamy się premiery telefonów Galaxy S20, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Plus 5G oraz Galaxy S20 Ultra. Następcą modelu Galaxy S10e może być natomiast składany Galaxy Flip Z. Jego wyróżnikiem ma być ekran wykonany z ultracienkiego szkła.

Wiemy też wiele na temat specyfikacji nowych telefonów z linii Galaxy S20 oraz ich wyglądu, bo do sieci trafiły już najróżniejsze zdjęcia, rendery. Zdradzają one, że aparat w Galaxy S20 Ultra będzie dysponował 100-krotnym przybliżeniem ze względu na zastosowany przez producenta zestaw obiektywów oraz matrycę o wielkości 108 megapikseli. A to nadal nie koniec, chociaż Galaxy Unpacked 2020 odbędzie się dopiero 11 lutego.

 class="wp-image-1076976"
źródło: @evleaks

Dowiedzieliśmy się właśnie, że rodzina smartfonów Samsung Galaxy S20 zadebiutuje w towarzystwie słuchawek Galaxy Buds Plus.

Slajd z prezentacji nowych produktów, który na Twitterze umieścił profil @evleaks, wspomina o tym, na jaki bonus mogą liczyć osoby, które złożą zamówienia typu preorder na telefony Galaxy S20 Plus oraz Galaxy S20 Ultra. Samsung ma dorzucać w prezencie do tych urządzeń prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Bluetooth o nazwie Galaxy Buds+.

REKLAMA

To bezprzewodowe dokanałowe słuchawki pracujące niezależnie — nie łączy ich ze sobą żaden przewód. Do tego można je chować nie bezpośrednio do kieszeni, a do etui z powerbankiem. W porównaniu do poprzedniej edycji Galaxy Buds mają cechować się większym akumulatorem, co poskutkuje dłuższym czasem pracy na jednym ładowaniu. Nie ma co jednak spodziewać się w tym modelu aktywnej redukcji szumów.

Informacja o tym, że nowe słuchawki Bluetooth marki Samsung powstają, krążyła po sieci zresztą już w zeszłym roku. Do tej pory widzieliśmy jedynie rendery i nie było pewności co do tego, jaki będą miały kształt, gdy trafią na sklepowe półki. Teraz można domniemywać, że Galaxy Buds Plus będą wyglądały dokładnie tak, jak na najświeższym obrazku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA