Nie tylko sprzęt. Na Audio Video Show 2019 moc gości i atrakcji

Lokowanie produktu: Audio Video Show

Nasza relacja z wystawy Audio Video Show 2019 dotyczy przede wszystkim wystawianego tam sprzętu. To jednak impreza nie tylko dla entuzjastów kolumn, słuchawek czy wzmacniaczy, ale też – a może przede wszystkim – muzyki.

10.11.2019 08.36
audio video show 2019 atrakcje

Czym byłby najlepszy gramofon bez dobrej płyty? Po co nam wypasione słuchawki bez muzyki? Organizatorzy Audio Video Show każdego roku starają się o to, by odwiedzający wystawę goście mogli obcować nie tylko z fenomenalnym sprzętem audiofilskiej klasy, ale również z samą muzyką.

audio video show 2018 winyle class="wp-image-840575"

Stałym punktem imprezy jest wielka giełda płyt winylowych, ale też co roku zapraszani są ciekawi goście. Uczestnicząc w imprezie w mijających dniach słuchaliśmy wspólnie z Lechem Janerką jego nowego singla, z Karoliną Czarnecką jej najnowszej płyty, podobnież z Adamem Czerwińskim jego wydawnictwa. Michael Fremer opowiedział nam jak odpowiednio ustawić gramofon, a na żywo zagrali, między innymi, Arek Kłusowski, Olga Polikowska, Limboski, Stach Bukowski, Sanah i Hash Cookie.

Niedziela to ostatni dzień Audio Video Show 2019. Również i dziś czeka nas mnóstwo atrakcji.

audio video show 2019 atrakcje class="wp-image-1036394"

Odwiedzający imprezę będą mogli się spotkać z Piotrem Stelmachem, który wraz z zaproszonymi przez siebie gości opowie o ostatniej odsłonie projektu Męskie Granie – o 12:00 na PGE Narodowym. Godzinę później, w hotelu Radisson Blu Sobieski (sala 708), czeka nas wspólny odsłuch albumu Grooveoberek z Krzesimirem Dębskim. Płyta jest efektem współpracy Dębskiego, Marcina Wądołowskiego, Piotra Lemańczyka oraz Adama Czerwińskiego.

audio video show 2019 atrakcje class="wp-image-1036397"

O 13:30 na PGE Narodowym w sali TV2 Natalia Przybysz, wytwórnia Kayax oraz tłocznia WM Fono opowiedzą, jak powstała pierwsza na polskim rynku płyta eko-winyl. Z kolei o 15:00 w sali TV6 zespół dowodzony przez Sławomira Przybyła, zaprezentuje swój debiutancki album, składający się na 11 utworów. Zespół zarejestrował materiał na debiutancki album nawiązując współpracę z warszawskim realizatorem oraz producentem – Piotrem „Dzikim” Chancewiczem.

Audio Video Show 2019 to również mnóstwo innych atrakcji dla entuzjastów pięknego obrazu i dźwięku. Najciekawsze z nich wybraliśmy dla was w tym materiale.

Lokowanie produktu: Audio Video Show
Najnowsze