To już ostatni dzień! Na wielkiej giełdzie winyli AVS 2019 można odnaleźć prawdziwe perełki

Lokowanie produktu: Audio Video Show

Dziś zaczyna się ostatni dzień wystawy Audio Video Show 2019. Impreza przeznaczona jest dla miłośników doskonałego obrazu i dźwięku. Jest ona też nie lada gratką dla kolekcjonerów płyt winylowych.

10.11.2019 07.49
giełda winyli audio video show 2019

Nigdy bym nie przewidział takiej popularności płyt winylowych. Tymczasem, jak się okazuje, co piąte wydawnictwo muzyczne sprzedawane w Polsce umieszczone jest właśnie na czarnej płycie. Dlaczego wybierany jest właśnie ten format? Z wielu różnych powodów. Niektórzy uwielbiają samą ekskluzywność winyla. Inni cieszą się z samego ich kolekcjonowania, do którego motywacją są piękne okładki poszczególnych wydawnictw. Jeszcze inni uwielbiają naturalne brzmienie w ten sposób nagranej muzyki.

giełda winyli audio video show 2019 class="wp-image-1036364"

Jak co roku, organizatorzy Audio Video Show kładą szczególny nacisk na miłośników płyt winylowych. Świecką tradycją imprezy jest wielka giełda płyt winylowych. Na Audio Video Show 2019 ta się rozrosła do takich rozmiarów, że aż organizartorzy zmuszeni byli umieścić stanowiska w dwóch różnych lokacjach imprezy: na PGE Narodowym i w hotelu Radisson Blu Sobieski.

Od punk rocka aż po symfonię – w świetnych cenach. Z całego serca zachęcam do odwiedzenia giełdy winyli na Audio Video Show 2019.

giełda winyli audio video show 2019 class="wp-image-1036367"

Wybór jest ogromny a ceny bardzo atrakcyjne. Na giełdzie możemy znaleźć  zarówno klasyczne wydania, jak i nowości. Można tam spotkać kolekcjonerów czarnych krążków, a nierzadko także artystów podpisujących swoje płyty. Do wyboru jest kilkanaście tysięcy tytułów, z ponad trzydziestu wiodących sklepów muzycznych z całej Polski. Od rocka i alternatywy, przez soul, elektronikę, jazz i bluesa aż po muzykę klasyczną i eksperymentalną.

Dziś zaczyna się ostatni dzień Audio Video Show 2019, odbywającego się na PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.  Samo wydarzenie to również mnóstwo innych atrakcji dla entuzjastów pięknego obrazu i dźwięku. Najciekawsze z nich wybraliśmy dla was w tym materiale.

Lokowanie produktu: Audio Video Show
Najnowsze