REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Gry

Sony pozamiatało. Destiny 2 i God of War III: Remastered w PS Plus

Sony zawstydza Microsoft. We wrześniu w ramach PS Plus gracze będą mogli pobrać za darmo Destiny 2, God of War III Remastered i kilka innych gier.

29.08.2018
18:30
destiny 2 za darmo ps plus playstation 4
REKLAMA
REKLAMA

Gracze decydujący się na konsole do gier, by grać online, muszą opłacać abonamenty, czyli Xbox Live Gold i PlayStation Plus. Na osłodę otrzymują co miesiąc za darmo wybrane gry. Bywają miesiące, gdy fani Xboksa mają w co grać, a osoby wybierające PlayStation dostają ochłapy. Tym razem to jednak Sony jest górą.

Microsoft na koniec lata przygotował dla graczy paczkę czterech darmowych gier, z których najciekawszą jest Lego Star Wars III. To świetny tytuł, przy której mogą bawić się równie dobrze młodsi i starsi gracze, jednak dość leciwy, wydany pierwotnie na konsolę Xbox 360. Nie umywa się to do propozycji Japończyków.

Destiny 2 za darmo w PS Plus.

destiny 2 za darmo ps plus class="wp-image-589448"

To ogromne zaskoczenie, bo multiplayerowa strzelanina miała premierę niecały rok temu. Twórcy nadal grę rozwijają, gracze wspólnie polują na coraz lepszy loot. No i lada moment pojawi się kolejny dodatek o tytule Forsaken. Destiny 2 ma przed sobą jeszcze długie życie, a do tego fantastycznego świata można teraz wejść bez opłaty na start.

W dodatku tym razem wyjątkowo nie trzeba czekać, by zacząć grać w Destiny 2. Zwykle po ogłoszeniu darmowych gier w PS Plus mija kilka dni, zanim będą dostępne do pobrania. Tym razem grę mogą pobrać już teraz wszyscy gracze, którzy opłacają abonament. Jako bonus 1 września przez 24 godziny wszyscy gracze będą mogli sprawdzić w praktyce tryb Gambit z dodatku.

God of War III: Remastered za darmo w PS Plus.

god of war iii remastered za darmo ps plus class="wp-image-401218"

Już samo Destiny 2 to dobry powód, by wykupić abonament, ale Sony postanowiło jeszcze bardziej zawstydzić rynkowego rywala. Drugim głośnym tytułem, który otrzymają wszyscy gracze opłacający abonament, jest God of War III: Remastered. Gra wydana była pierwotnie na PlayStation 3, ale pojawiła się wersja z poprawioną grafiką.

Ta propozycja ucieszy z pewnością graczy, którym przypadł do gustu tegoroczny God of War i chcieliby się dowiedzieć, jak dokładnie wyglądało ostateczne starcie bohatera z bogami Olimpu, zanim trafił do Midgardu i spłodził syna. Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość. Grę będzie można pobrać dopiero od 4 września.

Inne gry za darmo na PlayStation 4 we wrześniu.

W ramach PlayStation Plus w tym miesiącu będzie można nadal pobierać dwie gry udostępnione w poprzednim miesiącu, czyli Knowledge is Power wspierające PlayLink oraz Here They Lie na gogle PlayStation VR.

Oprócz tego pojawią się cztery gry wydane na konsole PlayStation 3 i PS Vita, a w trzy z nich będzie można zagrać również na PlayStation 4. Są to Another World, QUBE Director’s Cut i Foul Play. Czwarty tytuł, tylko na konsolę przenośną, to Sparkle 2.

PlayStation Plus - pełna lista darmowych gier na wrzesień 2018:

 • Destiny 2 (PS4);
 • God of War III: Remastered (PS4);
 • Knowledge is Power (PS Plus Bonus – PlayLink);
 • Here They Lie (PS Plus Bonus – PS VR);
 • Another World – 20th Anniversary Edition (PS3 + PS4/PS Vita);
 • QUBE Director’s Cut (PS3 + PS4);
 • Foul Play (PS Vita + PS4);
 • Sparkle 2 (PS Vita).

Wszystkie gry poza Destiny 2 oraz grami oznaczonymi PS Plus Bonus będzie można pobrać od 4 września 2018 roku. Do tego czasu gracze mogą pobrać gry z poprzedniego miesiąca, czyli:

REKLAMA
 • Mafia III (PS4);
 • Dead by Daylight (PS4);
 • Bound by Flame (PS3);
 • Serious Sam 3: BFE (PS3);
 • Draw Slasher (PS Vita);
 • Space Hulk (PS Vita).

Co by nie mówić, po ofensywie Sony w tym miesiącu, zieloni powinni się zrobić jeszcze bardziej zieloni ze wstydu. W dodatku lada moment wychodzi zupełnie nowy Spider-Man tylko na PlayStation 4, który zapowiada się świetnie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA