REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Lego Star Wars III i nie tylko. Mamy listę darmowych gier w ramach Xbox Games with Gold na wrzesień

Mirosoft zdradził, jakie dokładnie gry abonenci Xbox Live Gold w dostaną za darmo nadchodzącym miesiącu. Koniec lata graczom pod znakiem wirtualnych klocków Lego i Gwiezdnych wojen, ale na tym nie koniec.

28.08.2018
18:40
lego star wars iii xbox games with gold
REKLAMA
REKLAMA

Xbox Live Gold to abonament, który przede wszystkim pozwala graczom korzystającym z konsoli Microsoftu na rozgrywki w trybie multiplayer. Na tym benefity się jednak nie kończą. Gracze dostają miesiąc w miesiąc cztery gry - po dwie na konsolę Xbox One i po dwie na konsolę Xbox 360 (które można uruchomić na nowszym sprzęcie dzięki kompatybilności wstecznej).

Xbox Games with Gold - wrzesień 2018

Nie są to ani najnowsze tytuły, ani najgorętsze gry minionych miesięcy. Mimo to Microsoftowi udało się dobrać w tym tygodniu przynajmniej jedną, która ucieszy naprawdę szeroką grupę odbiorców.

Lego Star Wars III w Xbox Games with Gold.

Wyjątkowo moją uwagę przykuła w tym miesiącu produkcja napisana pierwotnie z myślą o konsoli Xbox 360, która można uruchomić również na sprzętach z rodziny Xbox One. Microsoft za jednym zamachem zadowoli zarówno fanów klocków Lego (kto ich nie lubi?) jak i Gwiezdnych wojen. Wybrano tytuł, za który normalnie trzeba zapłacić 59 zł. Grę będzie można pobrać od 1 do 15 września 2018 r.

Gra platformowa Lego Star Wars III bazuje na trylogii prequeli, a głównymi bohaterami są Anakin Skywalker i Obi-Wan Kenobi. Wybór tej konkretnej odsłony zapewne warunkowany nadchodzącym sezonem Wojen klonów w strzelaninie Star Wars Battlefront 2 oraz wznowieniem serialu animowanego dla dzieci The Clone Wars po 5 latach na bonusowy, siódmy sezon.

Sega Vintage Collection: Monster World w Xbox Games with Gold.

Drugą z gier wydanych na Xboksa 360 w tym miesiącu jest Sega Vintage Collection: Monster World. To w zasadzie zestaw trzech gier w jednym, która ucieszy oba przede wszystkim miłośników klasyki.

Paczka o nazwie Sega Vintage Collection: Monster World dostępna będzie do pobrania za darmo w terminie od 16 do 30 września. Normalnie kosztuje 34,99 zł.

Prison Architect w Xbox Games with Gold.

W ramach abonamentu Xbox Live Gold nie zabrakło też gier dedykowanych konsoli Xbox One. Pierwszym tytułem, który będzie można pobrać od 1 do 30 września, jest Prison Architect, kosztujący w regularnej sprzedaży 79,99 zł.

Prison Architect to strategia ekonomiczna studia Introversion Software. Pozwala wcielić się graczom w naczelnika zakładu karnego. Po zaprojektowaniu placówki trzeba dbać o jej sprawne funkcjonowanie.

Livelock w Xbox Games with Gold.

REKLAMA

Ostatnią z gier, również wydaną na konsolę Xbox One, jest Livelock. To produkcja dla osób, które chcą bawić się ze znajomymi. Kooperacyjna strzelanina prezentuje akcję z góry, którą stworzyło studio Tuque Games.

Niestety na ten tytuł, który kosztuje normalnie 34,99 zł, trzeba będzie chwilę poczekać. Abonenci usługi Xbox Live Gold bedą mogli pobrać Livelock dopiero pomiędzy 16 września a 15 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA