REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Gry

Wszystkie gry, w które posiadacze PlayStation Plus zagrają za darmo w sierpniu 2018 r.

Sony zaprezentowało właśnie listę gier, które w tym miesiącu będą częścią abonamentu PlayStation Plus. Sprawdzamy, co ciekawego trafiło na listę.

01.08.2018
19:52
PlayStation PLus
REKLAMA
REKLAMA

Abonenci usługi online od Sony mogą mieć powody do zadowolenia. Na drugi z letnich miesięcy znów w ramach abonamentu PlayStation Plus udostępnione zostanie kilka gier za darmo, z czego jedna jest produkcją z kategorii AAA.

Już tylko kilka dni zostało, by zgarnąć lipcowe gry z PlayStation Plus.

Miniony miesiąc rozpieścił graczy. Udostępniono im w końcu Heavy Rain w wersji zremasterowanej na PlayStation 4. Na taki krok zdecydowano się zapewne po to, by zachęcić do zakupu kolejnego tytułu studia Quantic Dream, czyli Detroit.

Oprócz tego dostaliśmy takie gry jak Absolver (PS4), Space Overlords (PS4 i PS Vita), Rayman HD (PS3), Extreme Exorcism (PS3) i Zero Escape: Zero Time Dilemma (PS Vita). Pora sprawdzić, jakie gry trafią do usługi w tym miesiącu.

 class="wp-image-521968"

Gry za darmo w PlayStation Plus na PS4 - sierpień 2018.

Najważniejszym tytułem na ten miesiąc jest Mafia III w wersji na PlayStation 4. To typowa piaskownika, w którym gracz wciela się w przestępcę powoli odbudowywanie swojej pozycji w półświatku przestępczym. Jeśli wcześniejsze recenzje kogoś zniechęciły, to teraz jest dobry powód, by dać tej produkcji szansę.

Drugą dużą produkcją Dead by Daylight. To produkcja typu multiplayer, w której rozgrywa jest asymetryczna. Grupkę młodych ludzi goni psychopatyczny morderca. Zapowiada się ciekawie, a dodanie gry w abonamencie zwiastuje brak problemów ze znalezieniem partnerów do wspólnej zabawy.

Dead by Daylight

Sony nadal wydaje w ramach PlayStation Plus gry na PS3, PS Vita i PS VR.

Posiadacze konsoli poprzedniej generacji ucieszą się z pewnością z gry RPG od Spiders: Bound by Flame. Oprócz tego z myślą o nich dodano do oferty Serious Sam 3: BFE.

Znalazło się też coś dla posiadaczy handhelda PlayStation Vita, chociaż Sony o nim już niemal zapomniało. Gracze będą mogli pobrać za darmo dwa tytuły, czyli Draw Slasher oraz Space Hulk.

PlayStation Plus oferuje też gry na gogle VR i wykorzystujące PlayStation Link.

Tradycyjnie w ramach bonusu można pobrać też za darmo grę na gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Interaktywny horror o tytule Here They Lie będzie można pobrać od 7 sierpnia do 2 października.

Jeszcze dłużej, bo do 6 listopada, za darmo będzie można pobrać tytuł, który korzysta z rozwiązania PlayStation Link, w którym do sterowania wykorzystuje się smartfony, a nie pady. Jest nim gra na imprezy Knowledge is Power.

REKLAMA

Darmowe gry w PlayStation Plus na sierpień 2018 - pełna lista:

 • Mafia III (PS4);
 • Dead by Daylight (PS4);
 • Bound by Flame (PS3);
 • Serious Sam 3: BFE (PS3);
 • Draw Slasher (PS Vita);
 • Space Hulk (PS Vita);
 • Here They Lie (PS VR);
 • Knowledge is Power (PlayLink).
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA