REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Znamy ofertę PlayStation Plus na lipiec. Sony proponuje Heavy Rain i Absolvera na letnie wieczory

PlayStation Plus na lipiec walczy z grillem, plażą i spacerami na powietrzu. Niestety może się okazać, że ten miesiąc spędzisz na kanapie. 

27.06.2018
19:26
PlayStation Plus lipiec
REKLAMA
REKLAMA

PlayStation nie zwalnia i znów oferuje mocny zestaw gier dla posiadaczy Plusa. Z abonamentem będzie można zagrać między innymi w Heavy Rain czy Absolvera.

Znów wracamy do świata od Quantic Dream.

W maju Japończycy postanowili graczom przypomnieć wyśmienite Beyond: Two Souls, a w lipcu przyszła kolej na Heavy Rain. Sony, serwując najlepsze gry studia Quantic Dream, ma zamiar systematycznie nakręcać fanów na świetne Detroit: Become Human. Mówiąc szczerze, nie mam nic przeciwko takiej taktyce.

Heavy Rain było wyśmienitą grą i jest zdecydowanie warte przypomnienia lub zagrania po raz pierwszy, jeśli ktoś jakimś cudem przegapił ten tytuł. To tytuł, który wciąga jak odkurzacz i daje graczom zasmakować konsekwencji własnych decyzji. A te mają realny wpływ na to, jak potoczy się historia (albo jak przedwcześnie się zakończy, kiedy bohater sterowany przez gracza zginie).

Trochę okładania się pięściami w cRPG-a.

Absolver, czyli druga propozycja Sony na PS4 to, można opisać, jak to plastycznie ujął Szymon, jako nieślubne dziecko Dark Souls i Tekkena. Ta gra łączy w sobie elementy bijatyki i cRPG robiąc to z wdziękiem i ciesząc oko ładną grafiką. Jeśli nie mieliście do tej pory okazji jej spróbować, a chcielibyście sprawdzić, jak w praktyce sprawdza się ta intrygująca mieszanka, teraz jest na to najlepszy moment. Wieloosobowe gry indie mają zwykle problem z zaludniem serwerów, co może skutecznie ostudzić zapał nawet największych entuzjastów tytułu. Podczas lipca w Plusie nie powinno być jednak tego problemu.

Dla posiadaczy starszego sprzętu Sony przygotowało Extreme Exorcism i Rayman HD na PS3. Dla posiadaczy PS Vita zaś Space Overlords i świetne Zero Escape: Zero Time Dilemma.

REKLAMA

Wszystkie gry dostępne w PlayStation Plus w lipcu:

  • Absolver (PS4)
  • Heavy Rain (PS4)
  • Rayman HD (PS3)
  • Extreme Exorcism (PS3)
  • Space Overlords (PS Vita + PS4)
  • Zero Escape: Zero Time Dilemma (PS Vita)
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA