REKLAMA

W This War of Mine możemy pograć za darmo. 11 bit studios szykuje się do premiery Frostpunka

Polacy z 11 bit studios szykują się do premiery nowej gry o tytule Frostpunk. Z tej okazji udostępnili w serwisie Steam swój poprzedni hit za darmo. Rozgrywka bez opłat w This War of Mine będzie możliwa przez kilka dni.

04.04.2018 12.29
This War of Mine: The Little Ones
REKLAMA
REKLAMA

This War of Mine z 2014 roku od Polaków z 11 bit studios okazało się niemałym hitem. Gra osadzona w realiach wojennych nie stawiała gracza po jednej ze stron konfliktu zbrojnego. Dawała kontrolę nad cywilami, którzy mieli jeden cel: przeżyć.

Nieszablonowe podejście w świecie gier wideo, klimatyczna oprawa graficzna i bardzo dobra mechanika okazały się przepisem na sukces. This War of Mine po premierze przez długi czas utrzymywało się na szczycie listy bestsellerów.

This War of Mine class="wp-image-247289"

This War of Mine za darmo w serwisie Steam.

Wszyscy chętni mogą pobrać teraz This War of Mine z platformy Steam i cieszyć się grą bez żadnych opłat. Możliwość gry za darmo wygasa za 4 dni, czyli 8 kwietnia. Po tym terminie tytuł nie zostanie niestety przypisany na stałe do biblioteki gracza, ale te kilka dni powinno wystarczyć, by rozegrać kilka scenariuszy.

Po zakończeniu bezpłatnych testów pełnej wersji This War of Mine grę będzie można zakupić ze zniżką w cenie 17,99 zł zamiast 59,99 zł. This War of Mine w serwisie Steam można też potraktować jak wersję demo wersji mobilnej i wydania na konsole. 11 bit studios przeportowało po premierze swoją produkcję na te platformy.

frostpunk 11 bit studios data premiery trailer 2 class="wp-image-696472"

Nadchodzi zima, a Frostpunk lada moment trafi do sprzedaży.

REKLAMA

Od premiery This War of Mine minęły już ponad 3 lata, a 11 bit studios już w tym miesiącu zaprezentuje nową grę. Frostpunk będzie strategią opowiadającą o świecie, w którym Ziemia została skuta lodem, a ludzkość próbuje odbudować zręby cywilizacji wokół ogromnych generatorów ciepła.

Mieliśmy okazję już oglądać Frostpunk na zamkniętym pokazie i samodzielnie rozegrać partię podczas IEM 2018. Pełna wersja gry trafi do sprzedaży cyfrowej i klasycznych kanałów dystrybucji 24 kwietnia 2018 roku. Poznaliśmy też cenę i zawartość specjalnej Edycji Wiktoriańskiej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA