REKLAMA

Fantastyczna okazja dla fanów polskich gier. GOG przecenił najlepsze tytuły nawet o 90 proc.

Gracze, szykujcie portfele! GOG, po oficjalnym debiucie polskiej wersji językowej swojego serwisu, przygotował świetną promocję dla fanów polskich gier. Ale trzeba się pospieszyć.

09.11.2017 12.49
Świetna promocja dla fanów polskich gier. Najlepsze tytuły do 80% taniej
REKLAMA
REKLAMA

Zadowoleni będą nie tylko ci, którzy chcą nadrobić najnowsze polskie produkcje. Coś dla siebie znajdą również osoby, które chciałyby sobie przypomnieć w co grały (albo w co grało się) kilka albo nawet kilkanaście lat temu. A jest w czym wybierać - nie tylko przecenionych tytułów jest sporo, ale i obniżki sięgają nawet 80 proc.

Co z nowych gier warto kupić?

Na pierwszym miejscu bez wątpienia powinien znaleźć się Wiedźmin 3, ale prawdopodobnie większość osób ukończyła tę pozycję wielokrotnie. Jeśli jednak nie, Edycja Gra Roku kosztuje zaledwie 60 zł, natomiast dodatki, Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, przeceniono do odpowiednio 20 zł i 40 zł. Przy okazji można też nadrobić pierwszą i drugą część tej gry - kosztują teraz mniej niż 7 zł.

Z nowszych, ale mniej popularnych produkcji zdecydowanie warto dać szansę Serial Cleanerowi (32 zł, zamiast 64 zł), a także takim grom jak Vanishing of Ethan Carter (niecałe 13 zł, zamiast 64 zł) i przerażający, niezwykły Darkwood (choć tu przecena jest niewielka - z 60 zł na 48 zł).

Ci, którzy nie grali w This War of Mine zdecydowanie powinni uzupełnić ten brak - tym bardziej, że za tytuł zapłacą zaledwie 12 zł, zamiast standardowych 60 zł.

Starsze gry w GOG Made In Poland - co wybrać?

Wszystko. A jeśli już musicie się ograniczyć, to warto przypomnieć sobie, jak wiele frajdy dawała gra w Jacka Orlando (teraz dostępny za nieco ponad 5 zł). Sporo zabawy powinien też dostarczyć kosztujący dokładnie tyle samo Gorky 17.

REKLAMA

Reszta zależy już tylko od tego, w które z tych gier graliście w młodości (albo słyszeliście o nich, jako o klasykach) i chcecie jeszcze raz poczuć magię tamtych lat.

Promocja potrwa do 12 listopada tego roku, więc macie jeszcze trzy dni, żeby dokonać odpowiedniego wyboru. Ale patrząc na tę listę - nie da się wybrać źle.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA