REKLAMA

Więcej darmowej muzyki w Play na kartę. Operator przedłużył promocję na dostęp do Tidala

Tidal w Play będzie dostępny za darmo do końca roku. Operator zdecydował się na przedłużenie promocji i pochwalił się cennikiem, jaki będzie obowiązywał po nowym roku.

19.10.2017 18.11
Darmowy Tidal w Play
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy na różne sposoby uatrakcyjniają swoje oferty i walczą ze sobą czymś więcej niż ceną. Jednym ze sposobem na przyciągnięcie klientów jest darmowy dostęp do usług streamingowych. Play w swojej ofercie ma m.in. serwisy Tidal i Showmax.

Darmowy Tidal w Play - nowe warunki promocji w ofertach na kartę.

Z początku serwis Tidal w Play był dostępny za darmo tylko dla użytkowników ofert abonamentowych. W minione wakacje mogli skorzystać z niego bez ponoszenia żadnych opłat użytkownicy ofert typu prepaid. Play zdecydował się na przedłużenie promocji.

Abonenci sieci będą mogli korzystać z serwisu muzycznego za darmo do końca roku, czyli przez jeszcze nieco ponad dwa miesiące. Dotyczy to wszystkich klientów. Jeśli ktoś korzystał z darmowego Tidala w wakacje, to i tak będzie mógł aktywować pakiet ponownie.

tidal w play za darmo promocja class="wp-image-612295"

Jak aktywować bezpłatny Tidal w Play?

Można tego dokonać z poziomu smartfona z systemem Android. Wystarczy po wejściu do programu kliknąć przycisk wypróbuj. Niestety w przypadku iPhone’ów ten sposób… nie zadziała.

Na szczęście wystarczy jednorazowo przełożyć na chwilę swoją kartę SIM do urządzenia z Androidem i dokonać aktywacji. Później można korzystać ze streamingu na telefonie Apple’a.

REKLAMA

Cena za dostęp do streamingu po zakończeniu promocji to 17,99 zł miesięcznie.

Jeśli ktoś nie chce płacić za streaming to będzie mógł zrezygnować z abonamentu przed końcem roku bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Play obiecuje też przypominać klientom o zbliżającym się końcu promocji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA