REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

To już ostatni dzwonek, by skorzystać z darmowego Tidala w Play

Jedną z zalet abonamentów na tle ofert typu prepaid jest zawieranie w comiesięcznej opłacie dodatkowych usług. Jedną z nich jest darmowy Tidal w Play. Operator jednak przypomina, że promocja dobiega końca.

09.12.2016
21:36
Darmowy Tidal w Play
REKLAMA
REKLAMA

W ramach promocji abonenci Play wybierający abonament mogą aktywować bez żadnych dodatkowych opłat streaming muzyki. Darmowy Tidal w Play od początku był jednak zapowiadany jako promocja ograniczona czasowo, a ta dobiega końca.

Prywatnie jestem abonentem sieci Play, ale do dzisiaj nie zdecydowałem się na aktywację swojego pakietu. Jestem użytkownikiem Apple Music, a nawet darmowy dostęp do Tidala nie przekonał mnie do zmiany usługi.

Sieć wie, że do tej pory nie interesował mnie darmowy Tidal w Play, więc wysłała mi wiadomość.

Taki komunikat odebrałem po raz pierwszy, chociaż promocja była w międzyczasie przedłużana. W wiadomości znalazł się też link do aplikacji w wersji z Google Play - chociaż mam iPhone'a.

To jednak zrozumiałe, bo biorąc pod uwagę popularność Androida w Polsce nie ma raczej sensu sprawdzanie, z jakiego telefonu korzysta abonent przed wysłaniem takiej wiadomości.

Chociaż sam z niej nie skorzystałem, to promocja na darmowy Tidal w Play, patrząc obiektywnie, jest jednak bardzo ciekawa.

Darmowy streaming w abonamencie pozwala zaoszczędzić ok. 20 zł miesięcznie, jeśli i tak chcielibyśmy wykupić dostęp do muzyki w jednym z serwisów. Sama usługa jest też równorzędnym konkurentem dla Spotify, Apple Music i podobnych serwisów, a wliczenie jej ceny w abonament mogło przekonać użytkowników do przesiadki.

Dzięki tej promocji serwis Tidal w Polsce notuje bardzo wysokie wyniki, a nawet jeśli jego twórcy nie zarabiają bezpośrednio na abonamentach, to można wnioskować, że taka długoterminowa umowa z Play była dla nich lukratywna - zwłaszcza że ją przedłużono.

REKLAMA

Jeśli więc macie abonament w Play, a do tej pory nie aktywowaliście promocji, to najwyższy czas to zrobić. Sieć oferuje abonament na darmowy Tidal w Play na 2 lata. Niewykluczone oczywiście, że Play przedłuży promocję, na razie jednak wedle ostatniej informacji ta się kończy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA