REKLAMA

Jak włączyć darmowego Tidala w Play? Oto krótki poradnik

Play umożliwił wszystkim swoim abonentom płacącym więcej niż 30 zł miesięcznie korzystanie z pełnej wersji Tidala przez dwa lata absolutnie za darmo. To duża gratka dla osób, które do tej pory nie przekonały się do serwisów streamingowych lub używały ich darmowych wersji.

05.11.2015 13.38
Google Play Music
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli chcecie uruchomić tę usługę, najłatwiej będzie to zrobić za pośrednictwem serwisu Play24. Po zalogowaniu się do niego należy wybrać zakładkę “Usługi dodatkowe”, a następnie rozwinąć listę “TIDAL”. Wówczas konieczne jest włączenie opcji “TIDAL - Nielimitowana muzyka za darmo w Play!”.

Wyświetlone wówczas zostanie okno, w którym należy zaakceptować regulamin i zamówić usługę. Następnie pojawi się jeszcze jedno okno, w którym konieczne będzie wpisanie otrzymanego kodu SMS. Po zrobieniu tego i poczekaniu kilku minut otrzymacie wiadomość SMS z hasłem do usługi. Loginem do niej jest wasz numer telefonu.

Play24 Tidal 1

Zdobytego w ten sposób Tidala możecie używać jak standardowej wersji Tidal Premium.

Pozwala ona na słuchanie muzyki przy wykorzystaniu pakietu danych, sieci WiFi oraz zapisywanie muzyki na urządzeniu do słuchania w trybie offline. W Play24 dostępny jest też pakiet kosztujący 5 zł miesięcznie. Dzięki niemu możliwe będzie korzystanie z Tidala bez zużywania pakietu Internetowego. Cała oferta jest bardzo dobra i aż żal z niej nie skorzystać.

Play24 Tidal 2

Wczoraj pisałem, że dla darmowego Tidala porzucę Deezera, ale zrobię to dopiero za jakiś czas. W bibliotece Tidala nie znalazłem bowiem wielu polskich wykonawców, których sam słucham. Nie mam jednak wątpliwości, że niedługo braki te zostaną załatane.

Stanie się tak, ponieważ wielu klientów zechce korzystać z darmowego serwisu streamingowego, nawet jeśli ten będzie cechował się dziurawą biblioteką. Dużą liczbę potencjalnych klientów zauważą muzycy i zaczną promować tam swoją twórczość. Dodatkowo Tidal chwali się, że zamierza płacić artystom więcej niż konkurencyjne serwisy.

To w połączeniu z dużą liczbą potencjalnych klientów sprawi, że lokalna biblioteka Tidala zostanie szybko uzupełniona, a jedyna wada tej usługi zostanie szybko wyeliminowana.

Poznaj Tidala:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA