1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Operatorzy

Świetne wakacyjne promocje dla klientów Play. Darmowe pakiety danych i Tidal dla każdego

Play zaprezentował właśnie świetne promocje dla klientów korzystających z oferty na kartę. Z okazji wakacji otrzymają oni dostęp do darmowych pakietów danych i będą mogli bezpłatnie korzystać z serwisu streamingowego Tidal.

Jakie gadżety na wakacje są najważniejsze?
180 interakcji
dołącz do dyskusji

W Play Internet za darmo jest dostępny dla każdego.

Informacje o wszystkich promocjach podał na swoim blogu rzecznik prasowy sieci Play, Marcin Gruszka. Pierwsza z nich to trzy darmowe pakiety Internetu o wielkości 3 GB przypadające na każdy z wakacyjnych miesięcy: lipiec, sierpień oraz wrzesień. Aktywować taki pakiet można przez Play24 lub za pomocą kodu *111*870*1#. Pakiet wystarczy aktywować raz w trakcie trwania promocji.

Play Internet za darmo

Taki pakiet można łatwo powiększyć dzięki innej promocji. Jeżeli kupicie loda Big Milk w sklepie Żabka lub FreshMarket, przy kasie otrzymacie kod uprawniający do odebrania pakietu 1 GB na stronie zakreconegiga.pl. Kody można też znaleźć pod nakrętkami napojów Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta oraz Sprite. Znajdują się one w oznaczonych butelkach o pojemnościach od 0,2 do 1 litra. W tym przypadku kody należy aktywować na stronie woah.com.

Play Internet za darmo

Miesięcznie można zrealizować osiem kodów każdego rodzaju. W rezultacie osoby korzystające z obu promocji będą mogły używać w lipcu darmowego pakietu danych o wielkości 19 GB. Całkiem sporo, ale nawet tak dużo danych może się skończyć. Wówczas warto skorzystać z bezpłatnego pakietu danych o wielkości 30 GB ważnego przez tydzień. By go aktywować, wystarczy wejść na stronę Play24 lub wpisać w telefonie kod *111*869*1#. Z pakietu tego mogą skorzystać użytkownicy Play Internet na Kartę.

Tidal za darmo

Jednak to nie wszystko. Przez pół roku Tidal będzie zupełnie darmowy!

Na co warto wykorzystać te wszystkie pakiety danych? Najlepiej na streaming muzyki. Play ogłosił, że osoby korzystające z ofert Play na Kartę, Play Internet na Kartę oraz Play Mix mogą przez sześć miesięcy korzystać z Tidala za darmo. By skorzystać z tej promocji, wystarczy zainstalować aplikację Tidal na telefonie z Androidem, kliknąć opcję „Wypróbuj”, wybrać dowolny utwór i w ten sposób aktywować okazję. Od tego momentu serwis muzyczny w wersji Premium będzie dostępny za darmo przez kolejne trzy miesiące, dzięki czemu umili wiele wakacyjnych wyjazdów.

Wszystkie promocje będą działać od 30.06.2017 r.