REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Świetne wakacyjne promocje dla klientów Play. Darmowe pakiety danych i Tidal dla każdego

Play zaprezentował właśnie świetne promocje dla klientów korzystających z oferty na kartę. Z okazji wakacji otrzymają oni dostęp do darmowych pakietów danych i będą mogli bezpłatnie korzystać z serwisu streamingowego Tidal.

29.06.2017
20:16
Jakie gadżety na wakacje są najważniejsze?
REKLAMA
180 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

W Play Internet za darmo jest dostępny dla każdego.

Informacje o wszystkich promocjach podał na swoim blogu rzecznik prasowy sieci Play, Marcin Gruszka. Pierwsza z nich to trzy darmowe pakiety Internetu o wielkości 3 GB przypadające na każdy z wakacyjnych miesięcy: lipiec, sierpień oraz wrzesień. Aktywować taki pakiet można przez Play24 lub za pomocą kodu *111*870*1#. Pakiet wystarczy aktywować raz w trakcie trwania promocji.

Play Internet za darmo class="wp-image-575076"

Taki pakiet można łatwo powiększyć dzięki innej promocji. Jeżeli kupicie loda Big Milk w sklepie Żabka lub FreshMarket, przy kasie otrzymacie kod uprawniający do odebrania pakietu 1 GB na stronie zakreconegiga.pl. Kody można też znaleźć pod nakrętkami napojów Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta oraz Sprite. Znajdują się one w oznaczonych butelkach o pojemnościach od 0,2 do 1 litra. W tym przypadku kody należy aktywować na stronie woah.com.

Play Internet za darmo class="wp-image-575077"

Miesięcznie można zrealizować osiem kodów każdego rodzaju. W rezultacie osoby korzystające z obu promocji będą mogły używać w lipcu darmowego pakietu danych o wielkości 19 GB. Całkiem sporo, ale nawet tak dużo danych może się skończyć. Wówczas warto skorzystać z bezpłatnego pakietu danych o wielkości 30 GB ważnego przez tydzień. By go aktywować, wystarczy wejść na stronę Play24 lub wpisać w telefonie kod *111*869*1#. Z pakietu tego mogą skorzystać użytkownicy Play Internet na Kartę.

Tidal za darmo class="wp-image-575074"

Jednak to nie wszystko. Przez pół roku Tidal będzie zupełnie darmowy!

REKLAMA

Na co warto wykorzystać te wszystkie pakiety danych? Najlepiej na streaming muzyki. Play ogłosił, że osoby korzystające z ofert Play na Kartę, Play Internet na Kartę oraz Play Mix mogą przez sześć miesięcy korzystać z Tidala za darmo. By skorzystać z tej promocji, wystarczy zainstalować aplikację Tidal na telefonie z Androidem, kliknąć opcję „Wypróbuj”, wybrać dowolny utwór i w ten sposób aktywować okazję. Od tego momentu serwis muzyczny w wersji Premium będzie dostępny za darmo przez kolejne trzy miesiące, dzięki czemu umili wiele wakacyjnych wyjazdów.

Wszystkie promocje będą działać od 30.06.2017 r.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA