Szydło i Błaszczak o atakach ransomware Petya w Polsce
Zakończyło się posiedzenie Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z atakami cybernetycznymi w Europie. Premier Beata Szydło wzięła udział w konferencji prasowej, podczas której podsumowano rozmowy.

REKLAMA