REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Świetny zestaw dla gracza w Biedronce! Konsola PlayStation 4 Slim + telewizor 4K

Szukasz taniego PlayStation 4 Slim? A może chcesz kupić konsolę razem z telewizorem? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań, odpowiedziałeś twierdząco, jak najszybciej pędź do sklepu Biedronka.

13.12.2016
16:06
Playstation 4 Slim kosztuje mniej niż 1000 zł.
REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze dwie dekady temu Biedronki były dosyć specyficznymi sklepami spożywczymi. Praktycznie wszystkie dostępne tam produkty można było określić jednym przymiotnikiem: tanie. Właściciele tej sieci dobrze wiedzieli, że w postkomunistycznej Polsce ogólnokrajowy sukces może odnieść wyłącznie sieć sklepów skierowana do najbiedniejszych Polaków, czyli do zdecydowanej większości.

Przez ostatnie 20 lat firma ta nie zmieniła swojego podejścia. Znacznie poprawiła za to jakość swoich produktów, dzięki czemu sklepy chętnie odwiedza też klasa średnia, a dzieci w szkołach licytują się na to, kto ma więcej Świeżaków. Zdecydowanie rozszerzyła też asortyment produktów dostępnych w sklepach. Teraz oprócz ziemniaków, ryżu i proszku do prania, można tam dostać roboty sprzątające, gogle wirtualnej rzeczywistości, projektory, smartfony, a nawet… telewizory i konsole do gier.

Właśnie te dwa sprzęty będą dostępne w sklepach Biedronka.

Od 12.12 o 18.12 trwa w nich ciekawa promocja, która pozwala na zakup konsoli PlayStation 4 Slim z dyskiem o pojemności 1 TB za 1199 zł. Już to jest bardzo dobra cena jak na ten sprzęt. W najtańszych renomowanych sklepach internetowych to samo urządzenie kosztuje ponad 1300 zł. Jakby tego było mało. Biedronka pozwala bezpłatnie dobrać do konsoli jedną grę dostępną w asortymencie sklepu. Może to być tytuł na PS4, ale nie musi. Jeżeli akurat żadna dostępna gra się wam nie spodoba, możecie swobodnie wybrać grę dostępną na inne platformy.


Jednak do grania potrzebna jest nie tylko konsola, ale też telewizor, prawda? Ten też znajdziesz w Biedronce. Jest to 49-calowy model Philips 49PUS6031, który obsługuje przyszłościową rozdzielczość Ultra HD, znaną też jako 4K. Powiem szczerze, że nie znam jego jakości obrazu. Mimo to oferta wydaje się naprawdę ciekawa, ponieważ model ten zazwyczaj kosztuje 499 euro, czyli ponad 2200 zł. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest to jeden z najtańszych telewizorów 4K dostępnych na rynku.

Za wymarzony zestaw gracza zapłacicie niecałe 3200 zł.

Uważam, że to całkiem dobra cena jak za konsolę do gier obecnej generacji wykonaną w najnowszym procesie technologicznym, całkiem duży telewizor z obsługą przyszłościowej rozdzielczości 4K oraz grą. Jako oszczędny gracz przyznam szczerze, że gdybym sam nie miał podobnego zestawu, bardzo poważnie rozważyłbym zakup. Od dwóch lat posiadam telewizor podobnej klasy (TCL U49S7606DS, też kupiony na promocji) oraz konsolę PlayStation 4. Kombinacja ta sprawuje się całkiem nieźle.

Zatem jeżeli szukaliście dobrej oferty na nową konsolę do gier lub zestaw składający się z konsoli do gier oraz telewizora, zasadniczo nie macie na co czekać, po prostu idźcie do Biedronki. Jestem przekonany, że równie dobra okazja na PlayStation 4 szybko się nie powtórzy.

REKLAMA

Poczytaj też o innych sprzętach z Biedronki:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA