REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Czarny Piątek również w Biedronce! Elektronikę kupisz tam dziś w śmiesznej cenie

Biedronka również świętuje Czarny Piątek. Dziś w sklepach tej sieci ma miejsce bardzo ciekawa promocja - "Szalony piątek bez VAT". Jest ona dostępna dla klientów z lojalnościową kartą "Moja Biedronka".

25.11.2016
8:05
Biedronka też świętuje Czarny Piątek! Elektronika 23 proc. taniej
REKLAMA
REKLAMA

Jak łatwo się domyślić, w jej ramach niemal wszystkie produkty niebędące jedzeniem, środkami czyszczącymi oraz kosmetykami będą dziś tańsze o 23 proc. Dotyczy to również sprzętów elektronicznych, w tym smartfonów myPhone oraz akcesoriów Hykker.

Pełną, bardzo długą listę produktów dostępnych w promocji oraz jej regulamin znajdziecie pod tym adresem. Z naszego punktu widzenia najciekawsze są nowoczesne sprzęty, takie jak smartfony. Już w regularnej ofercie sklepów Biedronka urządzenia tego typu są bardzo atrakcyjne cenowo, a dziś są ekstremalnie tanie!

Oto najciekawsze sprzęty dostępne w promocji z okazji Czarnego Piątku:

Naprawdę kusząco prezentują się smartfony takie jak myPhone C-Smart Glam przeceniony ze 199 zł na około 155 zł oraz myPhone Q-Smart Elite, którego cena spadła z 269 zł do około 207 zł. Oczywiście nie są to wszystkie dostępne modele, tych w sklepach Biedronka będzie znacznie więcej.

Podobnie jest w przypadku akcesoriów marki Hykker. Wśród nich trafiają się rzeczy różnej jakości, jednak niedawno został wprowadzony bardzo ciekawy projektor Hykker LED Vision 130, którego od jakiegoś czasu używam. Jego standardowa cena to 299 zł, zaś teraz będzie on kosztować zaledwie 230 zł.

Taką ceną nie mogą pochwalić się nawet jego odpowiedniki sprowadzane z Chin, które są dodatkowo pozbawione jakiejkolwiek gwarancji. Krótko mówiąc, jeżeli szukasz taniej elektroniki, nie przeglądaj wyłącznie skupiających się na niej sklepów. Sprawdź też asortyment najbliższej Biedronki.

Dowiedz się więcej o:

REKLAMA
Advertisement
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA