REKLAMA

Czarny Piątek 2016 w Polsce: najlepsze promocje - lista aktualizowana na bieżąco

Przed nami kilka gorących zakupowych dni. Najpierw Black Friday 2016, czyli amerykańskie święto zakupów, które dotarło również do Polski i znane jest pod nazwą Czarny Piątek 2016. Kilka dni później kolejne wyprzedaże i promocje, czyli Cyber Monday 2016 lub po prostu Cyber Poniedziałek 2016 - kolejne promocje, tym razem jednak wyłącznie online.

26.11.2016 17.30
Black Friday 2016 i Cyber Monday 2016 - najlepsze promocje, okazje i wyprzedaże
REKLAMA
REKLAMA

Black Friday 2016 i Cyber Monday 2016 w Polsce

Internet zniósł granice i możemy wygodnie kupować online w sklepach, które znajdują się nawet po drugiej stronie globu. Dzięki temu zakupowe szaleństwo słynące z największych przecen, rabatów i wyprzedaży przeniosło się ze Stanów Zjednoczonych do innych krajów.

Black Friday znany jest w Polsce jako Czarny Piątek i w dniu tym możemy korzystać z licznych promocji i akcji wyprzedażowych. Polacy mogą kupować online za granicą oraz w wielu lokalnych sklepach i sieciach handlowych, które również biorą udział w tym święcie zakupów.

Czarny Piątek 2016 i Cyber Poniedziałek 2016 - najlepsze promocje, okazje i wyprzedaże class="wp-image-530044"
Czarny Piątek 2016 i Cyber Poniedziałek 2016 - na Spider's Web tropimy najlepsze promocje, okazje i wyprzedaże.

Kurz po Czarnym Piątku 2016 nie zdąży opaść, a już wystartuje Cyber Poniedziałek 2016. To również zakupowa tradycja, która przyszła do nas z Zachodu. Cyber Monday odbywa się zawsze po Black Friday i z założenia miał dotyczyć wyprzedaży online. Zaś Czarny Piątek bazował na promocjach w sklepach stacjonarnych.

Granice te zaczęły się zacierać, bo sprzedawcy zrozumieli, że organizując Czarny Piątek również w Internecie można sprzedać znacznie więcej. Efekt jest taki, że Black Friday obowiązuje zarówno online jak i w sklepach stacjonarnych, a Cyber Monday to pewna forma zakupowej dogrywki, która ma miejsce już tylko w sieci.

Czarny Piątek 2016 i Cyber Poniedziałek 2016 - najlepsze okazje

Nie wszystkie okazje i wyprzedaże online, które przygotowano z okazji Black Friday 2016 lub Cyber Monday 2016 są warte uwagi. Wiele promocji jest iluzorycznych, a wiele przecenionych produktów nie jest i nigdy nie była warta pieniędzy. Dlatego na łamach Spider’s Web będziemy prowadzić przez najbliższe dni live bloga, w którym będziemy udostępniać najlepsze naszym zdaniem okazje.

Tradycyjnie już zachęcamy was do dzielenia się ciekawymi ofertami w komentarzach. Najlepsze z nich będziemy dodawać do naszego live bloga.

Najlepsze promocje Black Friday 2016 i Cyber Monday 2016 - lista aktualizowana na bieżąco:

REKLAMA

//

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA