REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Od teraz nie będziesz mógł narzekać na jakość przejazdów Uberem. Rusza UberSELECT

Uber kontynuuje swoją ekspansję w Warszawie. Amerykańska firma właśnie uruchomiła nową usługę UberSELECT, która zapewnia przewozy o jakości wyższej niż standardowa.

21.04.2016
11:19
Uber Łódź i Uber Katowice to nowe usługi amerykańskiej firmy.
REKLAMA
REKLAMA

Usługa ta różni się od standardowej usługi UberPOP klasą aut. Samochody dostępne w tej usłudze będą cechowały się podwyższonym standardem, a kursy wykonywać będą wyłącznie kierowcy mający najwyższe oceny.

Samochody dostępne w usłudze mają być też większe, ale oznacza to większy komfort jazdy dla czterech pasażerów, a nie możliwość zabrania większej liczby osób. Na to pozwala usługa UberVAN, która jeszcze nie jest dostępna w Polsce. Auta dostępne w nowej usłudze to w większości samochody segmetnu D, takie jak Audi A4, Ford Mondeo, Mercedes C oraz Volkswagen Passat.

UberSELECT uzupełnia dotychczasową ofertę Ubera, do której należała standardowa usługa UberPOP oraz weekendowo-nocna UberNITE. Nowy produkt ma być odpowiedzią na zainteresowanie warszawiaków przejazdami wysokiej jakości, wyższej niż ta oferowana przez standardowych kierowców Ubera, o taksówkarzach nie wspominając.

Co więcej, UberSELECT nie jest wcale usługą drogą. Jej cena wynosi 7 zł za “trzaśnięcie drzwiami”, 1,7 zł za przejechany kilometr oraz 0,35 zł za minutę jazdy.

Jak korzystać z UberSELECT?

By skorzystać z Ubera, trzeba się na nim zarejestrować. Jeśli zrobicie to za pomocą tego linku lub podczas rejestracji wpiszecie kod b1y8wqqxue, powinniście otrzymać darmowy przejazd o wartości 25 zł, taki sam bonus otrzymam też ja. Warto pamiętać, że promocja ta dotyczy pierwszego przejazdu i kwota zniżki jest odliczana od jego wartości.

Po rejestracji należy pobrać aplikację Uber z Google Play, Windows Store lub App Store i zalogować się. Po zobaczeniu mapy należy upuścić pinezkę na preferowanym miejscu odbioru lub wprowadzić adres ręcznie.

Korzystając z Ubera nie trzeba też martwić się o drobne. Płatności są automatycznie przetwarzane przez kartę płatniczą lub kredytową podłączoną do konta Uber, nawet jeśli w trakcie jazdy rozładuje się wam smartfon. Jeżeli jedziecie w większym gronie, możecie łatwo podzielić się opłatą za przejazd. Po zakończeniu całego kursu rachunek trafi na waszą pocztę elektroniczną. Jest on też dokumentem służącym do ewentualnej reklamacji, której do tej pory nigdy nie musiałem zgłaszać.

REKLAMA

Czytaj więcej o Uberze:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA