Gry  / News

Project Morpheus bez tajemnic. Oto jak spisują się gogle od Sony

Picture of the author

W zeszłym tygodniu testowaliśmy prawdziwie futurystyczny gadżet, czyli gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony. Urządzenie nosi budzącą zainteresowanie nazwę Projekt Morfeusz. Wrażenia podsumowaliśmy w materiale wideo. Pokazujemy w nim, jak zabawa z takimi goglami na głowie wygląda w praktyce.

O wrażeniach z prezentacji gogli Projekt Morfeusz opowiadałem na łamach Spider’s Web wczoraj. Jak na razie jestem zachwycony tym, co przygotowało Sony. Gogle podłączane bezpośrednio do konsoli PlayStation 4 zastępują telewizor i zapowiadają się na świetną zabawkę.

Jestem pewien, że z Projektem Morfeusz na głowie spędzę długie godziny.

O tym jak wygląda zabawa z goglami Sony opowiedziałem w najnowszym odcinku Spider’s Web TV. Pokazuję w nim jak wyglądają osoby grające na konsoli z Morfeuszem na głowie i wspominam o kilku grach takich jak RIGS, London Heist czy Wayward Sky.

Zachęcam z tego miejsca do obejrzenia materiału, a osoby zainteresowane zapowiedzianym dopiero na przyszły rok produktem Sony powinny zapoznać się z moją pisemną relacją z zamkniętego pokazu, który odbył się w Londynie.

Byłem w centrum filmu akcji. Morpheus dla PlayStation 4 - pierwsze wrażenia Spider's Web

Czytaj również: 

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst