REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Netflix o krok od wejścia do Polski - są już filmy z polskim lektorem!

Istnieje coraz więcej przesłanek świadczących o tym, że Netflix niebawem zawita w naszym kraju. Należy do nich nie tylko strona internetowa, która przez kilka lat informowała o przewidywanym wejściu usługi na polski rynek, ale też dostępność polskich napisów i lektora w wybranych serialach.

18.08.2015
11:40
Netflix o krok od wejścia do Polski – są już filmy z polskim lektorem!
REKLAMA
136 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Jeżeli macie możliwość korzystania z z Netfliksa na urządzeniu z językiem polskim, sami możecie to sprawdzić. Potwierdza to chociażby przykład autora bloga MacNow.pl, któremu udało się uruchomić serial “Daredevil” nie tylko z polskimi napisami, ale też lektorem.

NetflixLangPL

Niestety podobnych materiałów nie ma zbyt wiele, co może oznaczać, że Netflix dopiero zaczyna tłumaczyć swoje sztandarowe produkcje na nasz język, a na jego premierę w naszym kraju jeszcze poczekamy.

Kiedy Netflix w Polsce?

Ostatnio dociera do nas coraz więcej sygnałów sugerujących, że Netflix widzi Polaków i pracuje nad tym, żeby zapewnić im dostęp do usługi. A co za tym idzie również odpowiedni katalog filmów i seriali z polskimi napisami oraz lektorem.

netflix-materialy-z-polskimi-napisami

Fakt, że Netflix zbliża się do Polski potwierdza nie tylko udostępnienie filmów z polskim lektorem oraz napisów w naszym języku, ale również wprowadzenie do sklepów RTV telewizorów z dostępem do Netfliksa. A jak informują sprzedawcy, m.in. w Media Markt, debiutu usługi powinniśmy spodziewać się już w najbliższym czasie. To może sugerować, że handlowcy dostali już informacje na ten temat od przedstawicieli firm z rynku RTV.

Na premierę czekamy od wielu miesięcy i jeszcze czekać będziemy. Dokładnie nie wiemy czy jeszcze kilka miesięcy, a może ponad rok. Na pewno nie dłużej, gdyż Netflix obiecał, że do końca 2016 roku pojawi się aż w 200 krajach świata, a na tej liście nie powinno już zabraknąć Polski.

Czytaj również:

REKLAMA

* Zdjęcie główne: Shutterstock

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA