REKLAMA

Konferencja Apple: premiera Apple Watch - live blog Spider’s Web

Najwyższy czas zaprezentować światu smart zegarek Apple Watch!

09.03.2015 17.00
Konferencja Apple: premiera Apple Watch – live blog Spider’s Web
REKLAMA

O inteligentnym zegarku Apple wiemy już całkiem sporo. Jednak do dzisiaj kilka aspektów związanych z Watchem znajduje się w sferze plotek lub stoi pod znakiem zapytania.

REKLAMA

Jakie będą oficjalne ceny? Czy będą dostępne dla zegarka Apple Watch jakieś akcesoria? Jak często będzie trzeba go ładować? Ile będzie kosztowała najtańsza wersja? Kiedy zegarki trafią do sklepów w Europie? To oczywiście tylko kilka pytań związanych z inteligentnym zegarkiem Apple. Na nie oraz na wszystkie inne mamy nadzieję otrzymać odpowiedź jeszcze dzisiaj.

O godzinie 18:00 wystartuje konferencja Apple

apple-watch-kiedy-cena

Na Spider’s Web, tradycyjnie już, poprowadzimy w tym czasie live bloga, dlatego zapraszamy Was do wspólnego oglądania i komentowania.

Stream z konferencji będzie dostępny na stronie apple.com/live, ale będą mogli go obejrzeć jedynie posiadacze sprzętów Apple - potrzebny będzie Mac, iPad, iPhone lub iPod touch.

Użytkownicy komputerów/tabletów z Windowsem lub Linuksem (również z Androidem) mogą obejrzeć stream za pomocą odtwarzacza VLC. Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu należy włączyć wybrać z menu opcję Plik, a następnie funckję Otwórz strumień w sieci. W oknie, które się pojawi wklejamy ten adres (kliknij prawym i skopiuj), który według serwisu 9to5mac.com pozwoli nam na oglądanie konferencji Apple. Adres streamu obecnie nie działa, ale powinien funkcjonować poprawnie, gdy tylko wystartuje konferencja.

Live blog Spider’s Web rusza o godzinie 18:00

Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania. Bądźcie z nami!

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA