REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Sprzęt
  3. Technologie
  4. Tech

Najdroższy zegarek Apple Watch Edition kosztuje - uwaga - ponad 64,5 tys. zł!

Zamknij oczy i wyobraź sobie zegarek za 12 tys. dol., czyli za około 45,5 tys. zł. Co widzisz? Bo ja widzę wysokiej jakości materiały, szlachetne metale i skórzane elementy. To teraz otwórz oczy i zobacz co w tej cenie proponuje Apple - złota koperta, gumowy pasek i kwiatek lub myszka Mickey na wyświetlaczu.

Najdroższy zegarek Apple Watch Edition kosztuje – uwaga – ponad 64,5 tys. zł!
REKLAMA
120 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Poznaliśmy już oficjalne ceny zegarków Apple. Najtańsza wersja Sport zaczyna się od 349 dol. Za klasycznego Apple Watcha zapłacimy minimum 549 dol., a maksymalnie 1099 dol. To jednak jeszcze nic w porównaniu z cenami wersji Apple Watch Edition, która kosztuje co najmniej 10 tys. dol.!

Aby sprawdzić ofertę zegarków Apple należy wejść np. na amerykańską wersję sklepu, gdyż w Polsce Watcha szybko jeszcze nie kupimy. Związane jest to z ograniczoną dostępnością zegarków, które w pierwszej kolejności pojawią się w: Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech. Hong Kongu, Japonii, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych.

apple-watch-edition-cena-1

Za 10 tys. dol. Apple proponuje nam wersję z obudową w rozmiarze 38 mm, która została wykonana z 18-karatowego złota. Dopełnieniem drogiej koperty jest gumowa sportowa opaska. Jak w zegarkach za kilkadziesiąt lub maksymalnie kilkaset złotych.

Wersja z obudową w rozmiarze 42 mm i 18-karatową kopertą kosztuje więcej, bo 12 tys. zł, a Apple w tej cenie również dorzuca gumowy pasek, który może wyglądać dobrze na siłowni, ale już nie sprawdzi się np. na nadgarstku ręki wystającej z drogiej marynarki.

apple-watch-edition-cena-2

Dopiero w cenie 15 tys. dol. lub 17 tys. dol., czyli w przeliczeniu na naszą walutę około 56,8 tys. zł lub 64,5 tys. zł Apple do obrzydliwie drogiej koperty decyduje się dołączyć klasyczne lub nowoczesne, ale już gustownie wyglądające paski.

apple-watch-edition-cena-3

Zaznaczam, że wszystkie ceny podane w złotówkach powstały z prostego przeliczenia cen z amerykańskiego sklepu po dzisiejszym kursie dolara. Gdy zegarki te pojawią się w Polsce będą zapewne dużo droższe, ze względu na cła, podatki i inne daniny.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA