REKLAMA

Najdroższy zegarek Apple Watch Edition kosztuje - uwaga - ponad 64,5 tys. zł!

Zamknij oczy i wyobraź sobie zegarek za 12 tys. dol., czyli za około 45,5 tys. zł. Co widzisz? Bo ja widzę wysokiej jakości materiały, szlachetne metale i skórzane elementy. To teraz otwórz oczy i zobacz co w tej cenie proponuje Apple - złota koperta, gumowy pasek i kwiatek lub myszka Mickey na wyświetlaczu.

09.03.2015 19.50
Najdroższy zegarek Apple Watch Edition kosztuje – uwaga – ponad 64,5 tys. zł!
REKLAMA
REKLAMA

Poznaliśmy już oficjalne ceny zegarków Apple. Najtańsza wersja Sport zaczyna się od 349 dol. Za klasycznego Apple Watcha zapłacimy minimum 549 dol., a maksymalnie 1099 dol. To jednak jeszcze nic w porównaniu z cenami wersji Apple Watch Edition, która kosztuje co najmniej 10 tys. dol.!

Aby sprawdzić ofertę zegarków Apple należy wejść np. na amerykańską wersję sklepu, gdyż w Polsce Watcha szybko jeszcze nie kupimy. Związane jest to z ograniczoną dostępnością zegarków, które w pierwszej kolejności pojawią się w: Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech. Hong Kongu, Japonii, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych.

apple-watch-edition-cena-1

Za 10 tys. dol. Apple proponuje nam wersję z obudową w rozmiarze 38 mm, która została wykonana z 18-karatowego złota. Dopełnieniem drogiej koperty jest gumowa sportowa opaska. Jak w zegarkach za kilkadziesiąt lub maksymalnie kilkaset złotych.

Wersja z obudową w rozmiarze 42 mm i 18-karatową kopertą kosztuje więcej, bo 12 tys. zł, a Apple w tej cenie również dorzuca gumowy pasek, który może wyglądać dobrze na siłowni, ale już nie sprawdzi się np. na nadgarstku ręki wystającej z drogiej marynarki.

apple-watch-edition-cena-2

Dopiero w cenie 15 tys. dol. lub 17 tys. dol., czyli w przeliczeniu na naszą walutę około 56,8 tys. zł lub 64,5 tys. zł Apple do obrzydliwie drogiej koperty decyduje się dołączyć klasyczne lub nowoczesne, ale już gustownie wyglądające paski.

apple-watch-edition-cena-3

Zaznaczam, że wszystkie ceny podane w złotówkach powstały z prostego przeliczenia cen z amerykańskiego sklepu po dzisiejszym kursie dolara. Gdy zegarki te pojawią się w Polsce będą zapewne dużo droższe, ze względu na cła, podatki i inne daniny.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA