Sprzęt  / Lokowanie produktu

Microsoft sypie prezentami. Do Lumii dorzuca bilety, audiobooki, głośniki bezprzewodowe, a nawet... 200 zł!

711 interakcji
dołącz do dyskusji

Microsoft Devices Polska, który zastąpił Nokię Poland, nie próżnuje i stale stara się o to, aby zakup smartfonów z rodziny Lumia był korzystnym wyborem dla klienta. Obecnie, kupując lub otrzymując w prezencie np. Lumię 735 dostaniemy też garść dodatkowych niespodzianek.

Darmowy bilet do Multikina


Właściciele smartfonów Nokia Lumia 930, 830, 730, 735, 630, 635 i 530, posiadający aplikację SkyCash mogą liczyć na miły prezent. Po zainstalowaniu tego programu na smartfonie, otrzymają darmowy bilet na dowolny film w Multikinie.

Masz już wyżej wymienioną Lumię? Nie czekaj, pobierz SkyCash za darmo ze Sklepu Windows Phone i odbierz prezent.

Odbierz 30 zł na zamówienie w PizzaPortal

nokia lumia pizza portal

O tej promocji już informowaliśmy, ale warto jeszcze raz przypomnieć. Posiadacze smartofnów: 930, 830, 735, 730, 635, 630 oraz 530, którzy zainstalują aplikację PizzaPortal na swoich urządzeniach otrzymają 30 zł na dowolne zamowienie.

Aplikację PizzaPortal można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone.

Do Lumii 735 lub 635 Orange dorzuca głośnik MD-12

nokia lumia glosnik md12

Promocja Microsoftu i Orange trwa do końca roku (lub do wyczerpania zapasów). Aby odebrać głosnik MD-12 należy wypełnić dostępny tutaj formularz.

Również klienci, którzy zakupią Lumię 630 w sklepach Media Markt, Media Expert lub Saturn mogą liczyć na prezent w postaci bezprzewodowego głośnika Nokia. Promocja trwa do końca listopada, aby odebrać głośnik MD-12 należy wypełnić ten formularz i wysłać go wraz z dowodem zakupu smartfonu do producenta. Po weryfikacji Microsoft odeśle prezent.

Wybierz Lumię 730 lub 735 i odbierz 200 zł

nokia lumia 730 735 prezent

Wszystkie osoby, które do końca listopada zakupią Lumię 730 lub 735 dostaną na konto zwrot 200 zł. Należy w tym celu wypełnić dostępny tutaj formularz i wraz z dowodem zakupu przesłać go do producenta.

Patrząc na wszystkie promocje Microsoftu, ta wydaje się być szczególnie korzystną. Obok wyżej i niżej wymienionych bonusów klient odbiera 200 zł za zakup nowego i całkiem ciekawego smartfonu. Dlaczego Lumia 735 jest świetnym pomysłem na prezent? Na to pytanie odpowiada Maciek Gajewski w swojej recenzji - Nokia skrojona na miarę dla nastolatka, czyli Lumia 735 w akcji.

Za Lumię 530 dostaniesz stówę

Microsoft premiuje również zakup smartfonu Lumia 530. Wszystkie zamówienia złożone do końca listopada online lub telefonicznie będą refundowane w kwocie 100 zł - pieniądze zostaną przesłane na konto. Promocja trwa do końca miesiąca - szczegóły znajdziecie tutaj.

Pierwszy audiobook… nagrany smartfonem

nokia lumia audiobook zly

Smarfon nokia Lumia 930 posłużył nie tylko Gooralowi do nagrania albumu, ale również pomógł w nagraniu audiobooka „Zły”. Posiadacze telefonów Lumia, którzy zainstalują aplikację Audioteka, będą mogli pobrać za darmo audiobook  „Zły” autorstwa Leopolda Tyrmanda.

Aplikację Audioteka pobierzecie za darmo ze Sklepu Windows Phone.

To nie koniec. Są jeszcze konkursy

Z tego miejsca warto przypomnieć, że wszyscy posiadacze smartfonów z rodziny Lumia mogą zainstalować ze aplikację Konkursy, w której cyklicznie można walczyć o ciekawe akcesoria oraz smartfony Microsoftu.

Aplikację Konkursy pobierzesz za darmo ze Sklepu Windows Phone.

Lumia to nie tylko prezenty, to też unikatowe aplikacje

W Sklepie Windows Phone znajduje się szereg aplikacji niedostępnych na innych platformach. Na łamach Spider’s Web przestawialiśmy już:

  • Life Tracker Pro+ - świetnego wirtualnego trenera,
  • Halobajki - cyfrowe, multimedialne bajki dla dzieci,
  • oraz Wideo Pocztowkę - aplikację pozwalającą na bezpłatne wysyłanie oryginalnych pocztówek do najbliższych osób. Teraz także z możliwością załączenia materiału wideo.

Udanych prezentów i zadowolenia z Lumii!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst