1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Microsoft sypie prezentami. Do Lumii dorzuca bilety, audiobooki, głośniki bezprzewodowe, a nawet... 200 zł!

Lokowanie produktu

Microsoft Devices Polska, który zastąpił Nokię Poland, nie próżnuje i stale stara się o to, aby zakup smartfonów z rodziny Lumia był korzystnym wyborem dla klienta. Obecnie, kupując lub otrzymując w prezencie np. Lumię 735 dostaniemy też garść dodatkowych niespodzianek.

24.11.2014
19:41
Microsoft sypie prezentami. Do Lumii dorzuca bilety, audiobooki, głośniki bezprzewodowe, a nawet…  200 zł!
711 interakcji
dołącz do dyskusji

Darmowy bilet do Multikina


Właściciele smartfonów Nokia Lumia 930, 830, 730, 735, 630, 635 i 530, posiadający aplikację SkyCash mogą liczyć na miły prezent. Po zainstalowaniu tego programu na smartfonie, otrzymają darmowy bilet na dowolny film w Multikinie.

Masz już wyżej wymienioną Lumię? Nie czekaj, pobierz SkyCash za darmo ze Sklepu Windows Phone i odbierz prezent.

Odbierz 30 zł na zamówienie w PizzaPortal

nokia lumia pizza portal

O tej promocji już informowaliśmy, ale warto jeszcze raz przypomnieć. Posiadacze smartofnów: 930, 830, 735, 730, 635, 630 oraz 530, którzy zainstalują aplikację PizzaPortal na swoich urządzeniach otrzymają 30 zł na dowolne zamowienie.

Do Lumii 735 lub 635 Orange dorzuca głośnik MD-12

nokia lumia glosnik md12

Promocja Microsoftu i Orange trwa do końca roku (lub do wyczerpania zapasów). Aby odebrać głosnik MD-12 należy wypełnić dostępny tutaj formularz.

Również klienci, którzy zakupią Lumię 630 w sklepach Media Markt, Media Expert lub Saturn mogą liczyć na prezent w postaci bezprzewodowego głośnika Nokia. Promocja trwa do końca listopada, aby odebrać głośnik MD-12 należy wypełnić ten formularz i wysłać go wraz z dowodem zakupu smartfonu do producenta. Po weryfikacji Microsoft odeśle prezent.

Wybierz Lumię 730 lub 735 i odbierz 200 zł

nokia lumia 730 735 prezent

Wszystkie osoby, które do końca listopada zakupią Lumię 730 lub 735 dostaną na konto zwrot 200 zł. Należy w tym celu wypełnić dostępny tutaj formularz i wraz z dowodem zakupu przesłać go do producenta.

Patrząc na wszystkie promocje Microsoftu, ta wydaje się być szczególnie korzystną. Obok wyżej i niżej wymienionych bonusów klient odbiera 200 zł za zakup nowego i całkiem ciekawego smartfonu. Dlaczego Lumia 735 jest świetnym pomysłem na prezent? Na to pytanie odpowiada Maciek Gajewski w swojej recenzji - Nokia skrojona na miarę dla nastolatka, czyli Lumia 735 w akcji.

Za Lumię 530 dostaniesz stówę

Microsoft premiuje również zakup smartfonu Lumia 530. Wszystkie zamówienia złożone do końca listopada online lub telefonicznie będą refundowane w kwocie 100 zł - pieniądze zostaną przesłane na konto. Promocja trwa do końca miesiąca - szczegóły znajdziecie tutaj.

Pierwszy audiobook… nagrany smartfonem

nokia lumia audiobook zly

Smarfon nokia Lumia 930 posłużył nie tylko Gooralowi do nagrania albumu, ale również pomógł w nagraniu audiobooka „Zły”. Posiadacze telefonów Lumia, którzy zainstalują aplikację Audioteka, będą mogli pobrać za darmo audiobook  „Zły” autorstwa Leopolda Tyrmanda.

To nie koniec. Są jeszcze konkursy

Z tego miejsca warto przypomnieć, że wszyscy posiadacze smartfonów z rodziny Lumia mogą zainstalować ze aplikację Konkursy, w której cyklicznie można walczyć o ciekawe akcesoria oraz smartfony Microsoftu.

Lumia to nie tylko prezenty, to też unikatowe aplikacje

W Sklepie Windows Phone znajduje się szereg aplikacji niedostępnych na innych platformach. Na łamach Spider’s Web przestawialiśmy już:

  • Life Tracker Pro+ - świetnego wirtualnego trenera,
  • Halobajki - cyfrowe, multimedialne bajki dla dzieci,
  • oraz Wideo Pocztowkę - aplikację pozwalającą na bezpłatne wysyłanie oryginalnych pocztówek do najbliższych osób. Teraz także z możliwością załączenia materiału wideo.

Udanych prezentów i zadowolenia z Lumii!

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze