REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wróciły w sam raz na wakacje - wysyłaj pocztówki ze zdjęć zrobionych smartfonem. Teraz również w formie wideo

O możliwości bezpłatnego wysyłania pocztówek pisaliśmy już w zeszłym roku. Teraz ta usługa wróciła w nieco odmienionej formie.

25.06.2014
17:45
Wróciły w sam raz na wakacje – wysyłaj pocztówki ze zdjęć zrobionych smartfonem. Teraz również w formie wideo
REKLAMA
REKLAMA

W zeszłym roku aplikację Nokia Pocztówka można było zainstalować na smartfonach Lumia. Dzisiaj zadebiutowała kolejna wersja, w nieco odświeżonej formie i pod nowym szyldem. Wideo Pocztówka, jak sama nazwa wskazuje pozwala na wysyłanie już nie tylko klasycznych kartek ze zdjęciem, ale również umożliwia załączenie pliku wideo.

W jaki sposób przesłać film, który trafi do adresata razem z papierową pocztówką? Wbrew pozorom to bardzo proste.

Aplikacja Wideo Pocztówka dostępna jest w Sklepie Windows Phone. Po pobraniu jej na smartfon Nokia Lumia uzyskamy możliwość podzielenia się z rodziną i znajomymi unikalnymi upominkami z wakacji.

nokia lumia 4

Wystarczy wykonać zdjęcie, odpowiednio je wykadrować lub zmodyfikować za pomocą jednego z kilkunastu dostępnych filtrów i... już. Wpisujemy adres odbiorcy, podajemy własny adres e-mail i pocztówka leci do adresata.

Usługa jest darmowa. Użytkownicy smartfonów Nokia Lumia 820, 920, 930, 1020 oraz 1520 mogą wysłać w miesiącu pięć pocztówek. Posiadacze innych modeli wyślą zaś trzy darmowe kartki w miesiącu.

Dodatkowo właściciele smartfonów Lumia 920, 925, 930, 1020 oraz 1520 będą mogli dołączyć do pocztówki materiał wideo. Mogą to być pozdrowienia dla adresata, nakręcona panorama z miejsca, w którym spędzamy urlop lub dowolny inny filmik. Jego długość nie powinna jednak przekroczyć 20 sekund.

nokia lumia 1

Pocztówka, którą odbiorą nasi znajomi, będzie dodatkowo opatrzona kodem QR oraz linkiem, pod którym adresat znajdzie nagranie wideo.

REKLAMA

Z Pocztówek Nokia korzystałem już w zeszłym roku. Kartki docierały do adresatów w ciągu kilku(nastu) dni od wysłania. Nie zapłaciłem za nie ani grosza, a moja rodzina ma miłą pamiątkę do dzisiaj. W tym roku akcja potrwa do 29.08.2014, czyli praktycznie do końca wakacji.

Wideo Pocztówka to zdecydowanie dobry ruch Nokii.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA