Niezbędnik dla Windows Phone: Zrób zdjęcie smartfonem i wyślij jako pocztówkę. Za darmo

Lokowanie produktu

Smartfony Nokia Lumia wyśmienicie spisują się jako aparaty fotograficzne. Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu nie tylko zrobimy sprytne zdjęcie, ale dodatkowo je poprawimy i wyedytujemy. Nokia przygotowała jeszcze jedną mobilną aplikację,  która sprawdzi się szczególnie podczas wakacji. Z programem Nokia Pocztówka nie tylko zrobimy dobre zdjęcia, ale również wyślemy je bezpłatnie w formie kartki do znajomych.

19.08.2013 14.38
Niezbędnik dla Windows Phone: Zrób zdjęcie smartfonem i wyślij jako pocztówkę. Za darmo

Aplikacja jest bezpłatna i pozwala na wysłanie dowolnego zdjęcia w formie pocztówki. Program dedykowany jest dla użytkowników smartfonów Nokia Lumia. Posiadacze modeli Lumia 1020, 925 oraz 920 mogą wysyłać miesięcznie piętnaście darmowych pocztówek. Właściciele innych Lumii muszą nacieszyć się pięcioma pocztówkami miesięcznie.

nokia pocztówka

Po uruchomieniu programu ujrzymy pulpit pozwalający nam zrobić zdjęcie lub wybrać istniejące z galerii. Następnie możemy je wykadrować i zmodyfikować za pomocą dostępnych filtrów. Kolejnym krokiem będzie zaadresowanie kartki. Należy wpisać własny adres e-mail oraz podać imię, nazwisko oraz dokładny adres odbiorcy. W odpowiednim polu możemy wpisać życzenia lub pozdrowienia np. z urlopu. Na koniec program pokaże podsumowanie kolejnym klikiem zlecimy wysłanie kartki.

NA kolejnych ekranach znajduje się archiwum wysłanych kartek. Możemy sprawdzić ich status. Regulamin aplikacji zabrania wysyłania zdjęć i treści szkodliwych, wulgarnych krzywdzących, rasistowskich itp. Dlatego wszystkie kartki przechodzą moderację. Warto mieć to na uwadze wpisując treść pozdrowień na kartce. O ewentualnym odrzuceniu kartki przez moderatora zostaniemy poinformowani mailem, a od decyzji tej możemy się odwołać.

Na kolejnych ekranach przedstawiono zasady akcji oraz szczegółowy regulamin. W dodatkowych informacjach program wyświetla licznik kartek, które możemy wysłać w danym miesiącu oraz licznik wszystkich pocztówek wysłanych przez użytkowników smartfonów Nokia.

Program działa bardzo sprawnie i podczas wysyłania kartki nie wystąpiły żadne problemy. Teraz pozostaje czekać, aż rodzina odbierze pocztówki ze zdjęciami z ostatniego wypadu w góry.

Na pocztówkach wysyłanych przez Nokię widnieje informacja o tym, jakim smartfonem dane zdjęcie zostało wykonane. Nie jest to inwazyjna reklama, a należy pamiętać, że wysyłanie pocztówek Nokia jest bezpłatne.

Wpis przygotowany we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu