REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Jeśli dbasz o zdrowie, to zainstaluj świetny Life Tracker Pro+. Tylko dla Windows Phone

Life Tracker Pro+ tylko na Windows Phone - warto dać mu szansę.

22.10.2014
15:27
Jeśli dbasz o zdrowie, to zainstaluj świetny Life Tracker Pro+. Tylko dla Windows Phone
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory na Lumii 930 korzystałem z aplikacji Zdrowie i fitness, która pełni głownie funkcję, bardzo dokładnego, cyfrowego krokomierza. Poza tym odnotowuję w niej większość posiłków, aby zachować kontrolę nad tym co jem. Do tej pory byłem bardzo zadowolony z oferowanych przez Zdrowie i fitness funkcji, ale... postanowiłem spróbować czegoś nowego.

W miejsce Zdrowie i fitness zainstalowałem appkę Life Tracker Pro+, która dostępna jest wyłącznie na smartfony z systemem Windows Phone z Sensore Core.

Czyli z powodzeniem uruchomimy ją na Lumiach: 1520, 930, 830, 735, 730, 635, 630 pracujących z systemem Windows Phone w wersji 8.1. Sprawdzając komentarze w Sklepie Windows Phone, zauważyłem że istnieje możliwość instalacji na innych smartfonach, jak np. Lumia 720, jednak program nie będzie działał poprawnie.

Life Tracker Pro+ to darmowa pozycja, która bije na głowę wiele płatnych aplikacji znanych z Androida czy iOS-a.

Life Tracker Pro+ pełni funkcję krokomierza, licząc przy tym nie tylko kroki, ale też czas spaceru. Z powodzeniem sprawdzi się również podczas biegania oraz odpoczynku po treningu.

Bazując na krokomierzu i lokalizacji użytkownika Life Tracker Pro+ wyciąga takie dane jak liczba kroków, przebyty dystans, spalone kalorie, czas treningu oraz czas przeznaczony na odpoczynek i regenerację. Dodatkowo aplikacja uwzględnia dane pogodowe, temperaturę, opady oraz wysokość nad poziomem morza i różnicę wysokości - pokonaną podczas treningu lub spaceru.

Poza zbieraniem i analizowaniem sporej ilości danych o naszych treningach, Life Tracker Pro+ pozwala na prowadzenie dziennika aktywności.

W ten sposób będziemy na bieżąco z tym, jak zmieniała się nasza forma i kondycja na przełomie dni, tygodni, miesięcy a nawet lat. Bez problemu wyznaczymy sobie cele, które będziemy następnie realizować, a oprócz satysfakcji, program nagrodzi nas odznakami za ustanawianie rekordów.

Dobrym rozwiązaniem jest również analiza wszystkich raportów i wyników w postaci czytelnych infografik.

Zainstalowałem aplikację Life Tracker Pro+ już dzisiaj. Będę jej używał przez najbliższe tygodnie i po czasie porównam funkcjonalność programu z Endomondo oraz appką Zdrowie i fitness.

REKLAMA

Zapowiada się naprawdę nieźle.

*Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA