REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Pierwszy na świecie album nagrany smartfonem powstał w Polsce. Sprawdź efekty

Od dwóch miesięcy towarzyszy mi Nokia Lumia 930, z której jestem bardzo zadowolony, o czym pisałem nie raz i nie dwa. Okazuje się, że używając Lumii do blogerskiej pracy nie wykorzystuję jej całego potencjału. Dajmy na to taki Gooral... nagrał za jej pomocą cały album!

16.10.2014
16:44
Pierwszy na świecie album nagrany smartfonem powstał w Polsce. Sprawdź efekty
REKLAMA
REKLAMA

Gooral to wykonawca bardzo bliski mojemu sercu oraz... miejscu zamieszkania. A w jego utworach oraz teledyskach widać, słychać i czuć klimat Beskidów i Podbeskidzia. Dlatego też z nieskrywaną radością przyjąłem informację o współpracy Goorala z Nokią. Współpracy, której owocem jest album nagrany smartfonem.

Narzędziem w rękach muzyka i zespołu była Nokia Lumia 930, która w beskidzkich lasach posłużyła Gooralowi za mikrofon. W ten sposób we wrześniu powstał pierwszy na świecie album nagrany smartfonem.

Zobacz co Gooral zrobił z Lumią 930

Już sam teaser (dostępny tutaj) i making of mają niesamowity klimat. Gooral nie stroni od folkowych akcentów, które w rewelacyjnym stylu łączy z nowoczesnymi brzmieniami.

Poniżej znajduje się playlista (4 utwory: Pod Jaworem, The Place, Zawróć się do Nieba oraz Runners High) nagrana Lumią 930. Posłuchajcie i oceńcie sami.

Sprawdź Gooral: Natural Connection

REKLAMA

I co? Fajny ten Gooral?

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA