REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Dostawcy Internetu sypią prezentami - przegląd najlepszych ofert na rynku

Coraz mniej czasu pozostało do świąt, więc pora zacząć kupować prezenty pod choinkę. Być może dobrym wyborem jest kupno tabletu w zestawie z Internetem. Do tej pory sprawdziliśmy świąteczne promocje telefonii komórkowej oraz telewizji satelitarnej. Tym razem pora na oferty dostawców Internetu.

27.11.2014
21:07
Dostawcy Internetu sypią prezentami – przegląd najlepszych ofert na rynku
REKLAMA
REKLAMA

Netia z prezentem

Podpisując umowę z Netią można wybrać jeden z gadżetów lub krótszą umowę. Decydując się na urządzenie do wyboru mamy tablet Colorovo CityTab Vision 7,85" 3G lub kamerkę do monitoringu współpracującą z usługą Bezpieczny Dom. Jeżeli wybierzemy kamerkę, przez 6 miesięcy otrzymamy bezpłatny dostęp do usługi Bezpieczny Dom. Po tym okresie opłata wyniesie 14,90 zł miesięcznie.

Netia swieta

W każdej opcji powyższe urządzenia kosztują 1 zł. Internet od Netii ofertowany jest z prędkością 50 Mb/s oraz 100 Mb/s bez limitu pobranych danych. W zestawie abonenci otrzymają również Telewizję Osobistą, która przez pierwszy miesiąc będzie bezpłatna, a następnie można wybrać jeden z pakietów za minimum 35 zł miesięcznie. Podstawowa kwota to odpowiednio 79,90 zł za 50 Mb/s oraz 89,90 zł za 100 Mb/s.

Do każdej umowy w prezencie dodawany jest dostęp do Chmury Osobistej z limitem 20 GB danych, router Wi-Fi oraz urządzenie Netia Player.

Cyfrowy Polsat ma świąteczne zestawy

W Cyfrowym Polsacie na święta do wyboru jest kilka zestawów z Internetem LTE. W każdym z zestawów klienci otrzymają 20 GB transfer danych, a w zasięgu LTE bez limitu za darmo przez pół roku (potem 10zł/miesiąc).

W skład pierwszego zestawu wchodzi laptop Acer Aspire E5 z procesorem Intel Core i3, 4 GB pamięci RAM i grafiką Intel HD, tablet LG G Pad 8.0 LTE oraz router Huawei B593. Miesięczna opłata to 104,90 zł, a przy podpisaniu umowy jednorazowo należy zapłacić 248 zł. Umowa trwa dwa lata, ale jest łącznie 48 rat po 45 zł za latopa. Jeżeli ktoś już ma abonament na telefon lub telewizję w Plusie lub Cyfrowym Polsacie może liczyć na rabat i wówczas cena miesięczna za ten sam zestaw wynosi 74,95 zł, a jednorazowo przy podpisaniu umowy należy zapłacić 99 zł.

zestaw swiateczny Cyfrowy Polsat

W drugim zestawie za 89,90 zł miesięcznie klienci otryzmają tablet LG G Pad 8.0 LTE oraz telewizor LG Smart TV 42" Full HD. Przy podpisaniu umowy dochodzi jednorazowa opłata 149 zł. Za telewizor przyjdzie zapłacić 48 rat po 50 zł. W tym przypadku obecni abonenci Plusa lub Cyfrowego Polsatu zapłacą 69,95 zł miesięcznie, a przy podpisaniu umowy 0 zł.

cyfrowy polsat telewizor

W skład trzeciego zestawu wchodzą dwa tablety LG G Pad 8.0 LTE. Miesięczna opłata to 79,90 zł, a przy podpisaniu umowy 149 zł. W umowie jest 36 rat po 40 zł. Obecni abonenci otrzymają zniżkę do 59,95 zł miesięcznie, a przy zakupie 0 zł.

Wybrać można również umowę z jednym urządzeniem. Wszystkie zestawy można sprawdzić tutaj.

Play proponuje LG G Pad 8.0 LTE

Internet mobilny z pakietem 25 GB danych i nielimitowanym LTE przez pół roku, a także dodatkowo nielimitowanym nocnym transferem kosztuje miesięcznie 49,99 zł. Za urządzenie na start abonenci nie zapłacą nic, ale tablet ten należy spłacać w 36 ratach.

Play swieta LG G Pad 8.0

Dodatkowym prezentem dla osób zamawiających przez Internet jest 5GB transferu. Operator radzi pośpieszyć się z zamawianiem, ponieważ liczba tabletów jest ograniczona.

Plus proponuje na święta trzy zestawy

Podobnie jak w Cyfrowym Polsacie, w Plusie każdy zestaw proponuje 20 GB transmisji danych LTE z brakiem limitów w zasięgu LTE (z prędkością do 10 Mb/s). Sieć Plus w świątecznej promocji dla abonentów posiadających już abonament przedstawia zestaw z laptopem Lenovo Flex 2 14", tabletem Lenovo S8 LTE i do tego routerem Huawei E5180 LTE. Abonament za ten zestaw to miesięcznie 79,96 zł. W tym przypadku należy opłacić 48 rat po 60 zł każda.

Plus zestaw na swieta

Drugi zestaw to dwa tablety LG G Pad 8.0 LTE. Miesięczne zobowiązanie wynosi 79,91 zł, z czego 40 zł stanowią raty, których łącznie jest 36.

W ostatnim zestawie przygotowano laptop HP Pavilion x360 oraz router Huawei E5180. Przy podpisaniu umowy należy zapłacić 3 zł, a następnie miesięcznie 94,91 zł. W skład abonamentu wchodzi 48 rat po 35 zł. Wszystkie opisane wyżej umowy trwają 24 miesiące.

W ofercie Plus Internet na Kartę pojawiła się świąteczna promocja, w której za doładowanie można otrzymać większe niż dotychczas pakiety danych. Przykładowo, za doładowanie kwotą 30 zł łącznie do wykorzystania będą 4 GB.

Internet Na kartę

 Promocja doładowań w Internecie na Kartę w Plusie rozpoczyna się od 26 listopada i potrwa do 3 lutego 2015 roku.

Orange bez typowego internetowego zestawu

W Orange zabrało propozycji skierowanej tylko do klientów korzystających z Internetu mobilnego. Jest jednak ciekawa propozycja dla osób chcących sprawić tablet lub smartfon na prezent. W ofercie Smart Plan Multi za 89,98 zł miesięcznie można otrzymać zestaw z Nokią Lumią 735 oraz tabletem Alcatel One Touch Pixi7.

swieta w Orange

Za urządzenia przy podpisaniu umowy klienci zapłacą tylko 2 zł. W ofercie oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci oraz pakietu 400 minut w roamingu dostępne jest do 5 GB transferu danych, co powinno wystarczyć większości osób korzystających z tabletu do przeglądania stron internetowych.

Podobnie jest w T-Mobile

Tak jak w Orange, w T-Mobile nie ma typowej świątecznej promocji Internetu Mobilnego, ale kupując jeden z proponowanych telefonów przez Internet klienci otrzymają tablet Alcatel One Touch Evo 7.

swieta T-Mobile

Przykładowo, wybierając Sony Xperię M2 w umowie na 24 miesiące przy podpisaniu umowy przez Internet klient otrzymuje powyższy tablet, a w ramach abonamentu nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz 0,5 GB pakietu danych. Abonament miesięczny w takim zestawie to 69,99 zł, a jednorazowa opłata przy podpisaniu umowy to 8,99 zł.

Z powyższych ofert każdy może wybrać coś dopasowanego do własnych potrzeb. W przypadku umowy z Internetem mobilnym dobrze jest wcześniej przetestować zasięg danego operatora w miejscu, w którym będziemy łączyć się z siecią. Należy także pamiętać, że w tym świątecznym szale zakupowym łatwo jest podpisać umowę, w której przy płaci się niewiele, ale potem należy opłacać abonament oraz raty, często trwające minimum 36 miesięcy.

Sprawdź również:

Więcej pomysłów na świąteczne prezenty znajdziesz w Poradniku Prezentowym Spider’s Web. Sprawdź go!

*Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA