REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Święta z operatorami - sprawdź, co dostaniesz pod choinkę w Plusie, Orange, T-Mobile i Play

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a operatorzy komórkowi już zaprezentowali swoje propozycje na gwiazdkę. Sprawdźmy, co można zyskać podpisując umowę z jednym z dostawców usług mobilnych.

20.11.2014
10:28
Święta z operatorami – sprawdź, co dostaniesz pod choinkę w Plusie, Orange, T-Mobile i Play
REKLAMA
101 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Na początek sieć Play

Fioletowy operator przygotował świąteczne prezenty dla dzieci, z których tak naprawdę bardziej mogą skorzystać rodzice. W Formule Junior Box dostępne jest urządzenie LG KizOn, dzięki któremu dziecko nie musi uczyć się obsługi telefonu, ani pamiętać numeru rodziców, żeby do nich zadzwonić. Wystarczy, że naciśnie jeden przycisk i zostanie połączony z rodzicem. Z tej oferty zadowoleni będą rodzice m.in. dzięki temu, że mogą w każdej chwili namierzyć swoje dziecko.

play_dzieci-page-006

Urządzenie dostępne jest od 1 zł już w najniższym abonamencie rodzinnym, ale bardziej opłaca się dobranie urządzenia do już istniejącej grupy rodzinnej. Wówczas za KizOn’a zapłacimy 1 zł, a abonament wzrośnie o 20 zł.  W ofercie na kartę urządzenie kosztuje 294 zł. Dobrym prezentem świątecznym będzie również konsola Xbox One, którą w Play można otrzymać w zestawie z Kinect’em za 1 zł w abonamencie Formuła Rodzina 4.0 za 194,99 zł miesięcznie. Więcej o Formule Junior Box pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.

Jaki prezent w Orange?

W Orange zapanowały “szalone dni z prezentami”. Na stronie poświęconej promocji widnieje zegar, który odmierza czas do końca trwania szalonych dni. Oferta ważna jest do 24 listopada, chyba, że wcześniej wyczerpią się zapasy urządzeń, które zostały mocno przecenione. Bardzo ciekawie wygląda zestaw za 99 zł, w którym otrzymamy Samsunga Galaxy S4 oraz Samsung Gear Fit.

szalone dni w orange

To wszystko w abonamencie miesięcznym Smart Plan Multi za 89,98 zł posiadającym nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz pakiet 2 GB Internetu, a także 400 minut na odebrane rozmowy w UE i Nawigację Orange. Osoby, które przeniosą numer otrzymają nawet pół roku abonamentu za 0 zł.

T-Mobile

Telewizyjne spoty T-Mobile promują produkt Mateusza Kusznierewicza, ZOOM.ME, którą przetestował Piotr Grabiec. Przykładowo, w zestawie za 99 zł miesięcznie otrzymamy Sony Xperię T3 LTE oraz ramkę Zoom.me. Za urządzenia należy zapłacić łącznie 149 zł(przy zakupie przez Internet). W ramach oferty Jump! klienci otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y i połączenia na numery stacjonarne oraz 1 GB pakiet Internetowy.

prezentobranie T-mobile

Oprócz Zoom.me, w T-Mobile trwa “Wielkie Prezentobranie”. Kupując smartfony LG można uzyskać prezenty. Każdy, kto zdecyduje się na LG G3 w taryfie Jump! XXL za 199 zł miesięcznie otrzyma dodatkowo zestaw kina domowego od LG.

Plus równie dobrze przygotował się do świąt

W promocji “Świąteczne zestawy w Plusie” klienci otrzymują cały zestaw urządzeń. Smartfon, tablet i telewizor lub smartfon w połączeniu z konsolą. Abonament połączony jest tutaj z ratami na 24, 36 lub 48 miesięcy. Dzieci zapewne ucieszyłyby się z zestawu Sony Xperia E3 wraz z konsolą PlayStation 3, kontrolerem Move i dwiema grami. Za taki prezent miesięczna opłata wynosi 84,99 zł w umowie na 24 miesiące. Dla tych, którzy wolą kupić telewizor Plus przygotował dwie oferty świąteczne.

Święta w Plus

Wybrać można pomiędzy 47 calowym LG smart TV 47LB5700, który w zestawie z LG G Pad 8.0 LTE oraz LG G2 mini LTE kosztuje 109,99 zł miesięcznie, a 50 calowym Samsungiem smart TV UE50H5500, który w zestawie ma dodatkowo Samsunga Galaxy Tab 4 LTE 8" oraz Samsunga Galaxy S4 LTE w miesięcznej opłacie 139,99 zł.

Operatorzy dobrze przygotowali się do nadchodzących świąt. Być może pojawią się jeszcze nowe oferty "last minute" tuż przed gwiazdką, dlatego trzymamy rękę na pulsie i będziemy was informować na bieżąco o nowych promocjach.

REKLAMA

Więcej pomysłów na świąteczne prezenty znajdziesz w Poradniku Prezentowym Spider's Web. Sprawdź go!

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA