REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Taryfa z zablokowanym SMS-owym spamem, czyli nowa oferta Play - tym razem zyskują najmłodsi klienci

Orange jakiś czas temu zaprezentował bezpieczne startery z aktywną blokadą usług premium. Tym razem Play prezentuje nowe oferty abonamentowe, mix i prepaid przygotowane z myślą o najmłodszych. Formuła Junior Box posiada na starcie aktywną blokadę usług specjalnych oraz filtr blokujący wszelki spam. 

12.11.2014
11:56
Nowa oferta w Play - tym razem zyskują najmłodsi klienci
REKLAMA
REKLAMA

Oprócz aktywnych blokad premium i spam dodatkowym elementem oferty jest dostęp do usługi Bezpieczna Rodzina o której pisaliśmy w lipcu. Przez pół roku Bezpieczna Rodzina będzie bezpłatna.

Oferta na kartę kosztuje 13 zł miesięcznie i zawiera nielimitowane rozmowy i SMS-y do Play, oraz 100 minut i 100 SMS-ów do pozostałych sieci. Oprócz tego pakiet 1 GB transferu danych.

play_dzieci-page-014

Wariant mix kosztuje 30 zł miesięcznie i w porównaniu do oferty na kartę nie posiada nielimitowanych wiadomości do Play. W zamian za to, dzieci będą mogły wybrać urządzenia lub gadżety.

play_dzieci-page-006
play_dzieci-page-015

Sieć Play przewidziała również dołączenie nowej oferty do Formuły Rodzina. W takim przypadku klienci otrzymają nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci w ofercie za 114,99 zł miesięcznie oraz pakiet 25 GB do podziału na wszystkich członków grupy.

play_dzieci-page-016
REKLAMA

Jest to świąteczna oferta Play przygotowana specjalnie dla dzieci, ale coś czuję, że jeszcze przed gwiazdką będziemy kuszeni innymi, być może jeszcze bardziej korzystnymi promocjami. 

*Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA