REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Czym wabią nas dostawcy telewizji satelitarnej - sprawdzamy najlepsze świąteczne promocje

Ostatnio mogliśmy przekonać się, jakie promocje przygotowali operatorzy telekomunikacyjni na nadchodzące święta, a dziś sprawdzamy, co możemy otrzymać od dostawców telewizji satelitarnej.

24.11.2014
14:32
Czym wabią nas dostawcy telewizji satelitarnej – sprawdzamy najlepsze świąteczne promocje
REKLAMA
REKLAMA

Na polskim rynku telewizji satelitarnej, po połączeniu Cyfry Plus i telewizji n, konkurują ze sobą głownie dwie platformy: Cyfrowy Polsat oraz nc+. Który dostawca ma bardziej korzystną promocję na święta?

nc+ przekonuje, że Mikołaj nie musi z nami zamieszkać

Podpisując obecnie umowę z nc+ otrzymamy rok internetu od Orange za darmo. Do wyboru w ramach świątecznej promocji są trzy pakiety telewizji, do której dołączany jest Internet mobilny Orange z limitem 20 GB miesięcznie. Warto zaznaczyć, że do 31 marca 2015 roku trwa promocja, w której klienci Orange korzystają bez limitu z zasięgu LTE.

NC+

Pierwszy pakiet to Comfort+, w którym dostępnych jest 85 kanałów, z czego 27 w jakości HD. W zestawie z Internetem mobilnym kosztuje on 39,90 zł miesięcznie przez pierwszy rok, a następnie 89,80 zł miesięcznie przez kolejny rok.

Następny pakiet to Comfort+ Extra, w którym ilość kanałów zwiększa się do 130, z czego 40 nadawanych jest w HD. Łącznie z Internetem od Orange opłata wynosi 59,90 zł miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy, a następnie 109,80 zł do końca umowy.

Najwyższym pakietem jest Comfort+ Premium Sport&Film ze 130 kanałami, z których 46 jest w rozdzielczości HD. W pierwszym roku opłata za tv i Internet wynosi 79,90 zł za miesiąc, a w drugim roku wzrasta do 129,90 zł miesięcznie. Listę oferowanych kanałów i dostępne dekodery można sprawdzić na stronie nc+.

konkurs nc+

Osoby dokonujące zakupu do 24 listopada mają szansę wygrać 42-calowy telewizor Samsunga. Więc jeżeli ktoś planuje zakup, niech lepiej się pośpieszy. Dodatkowo, przedłużający umowę mogą otrzymać bezpłatny internet od Orange na dwa lata.

Cyfrowy Polsat na święta proponuje SmartDom

Święta w Cyfrowym Polsacie pozwalają na zgromadzenie za jednym razem kilku prezentów pod choinką. Podpisując umowę za 60,94 zł miesięcznie (standardowa cena to 119,79 zł/mc) za 0 zł na start można otrzymać aż trzy urządzenia.

Głównym elementem jest telewizor LG smart TV 42LB5700. Do tego dochodzą tablet LG G Pad 8.0 LTE oraz smartfon LG G2 mini LTE. W ramach miesięcznego abonamentu klienci otrzymają nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, Internet bez limitu w zasięgu sieci LTE oraz pakiet 131 kanałów telewizyjnych. Do kwoty 60,94 zł należy doliczyć miesięczne raty po 65 zł. Łącznie opłacić należy 48 rat za wymienione urządzenia.

Dla tych, którzy nie potrzebują dodatkowych urządzeń i wystarczy im podstawowa oferta przygotowano promocję, w której telewizja satelitarna jest już od 9,90 zł za miesiąc. Wystarczy, że klient ma już podpisaną umowę z Plusem lub Cyfrowym Polsatem na Internet mobilny lub przeniesie numer do Plusa. Faktura za abonament na pierwsze dwa miesiące zostanie obniżona do 0 zł.

Cyfrowy polsat na święta

Ostatnią propozycją Cyfrowego Polsatu na święta jest pakiet 8 kanałów kodowanych cyfrowej telewizji naziemnej za 1 zł. Dekoder w tej ofercie kosztuje również 1 zł. Ta oferta również dotyczy osób, które już mają podpisaną umowę z Plusem lub Cyfrowym Polsatem. Skorzystać mogą także nowi klienci podpisujący umowę w ramach usług abonamentowych, i MIX w Plusie lub Cyfrowym Polsacie.

Warto również rozejrzeć się za okolicznościowymi promocjami u lokalnych dostawców telewizji, internetu i TV. Być może jeden z osiedlowych usługodawców przygotował równie korzystne promocje.

REKLAMA

Więcej pomysłów na świąteczne prezenty znajdziesz w Poradniku Prezentowym Spider's Web. Sprawdź go!

*Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA