REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Orange zaszalał ze świąteczną promocją: 130 kanałów nc+ za darmo przez rok lub telewizor za 1 zł

Orange przygotował ciekawą ofertę dla wszystkich telewidzów. Przy zakupie FunPacka otrzymasz za darmo przez 12 miesięcy pakiet 130 kanałów nc+, a dodatkowo możesz mieć telewizor SmartTV… za złotówkę.

14.11.2014
19:55
Orange zaszalał ze świąteczną promocją: 130 kanałów nc+ za darmo przez rok lub telewizor za 1 zł
REKLAMA
REKLAMA

Ta ciekawa oferta zaczyna się już dzisiaj, 14 listopada. Jeśli zdecydujesz się na ofertę FunPack HD, otrzymasz pakiet Comfort+ Extra+ telewizji nc+ za darmo przez 12 pierwszych miesięcy trwania umowy. W pakiecie znajduje się 130 kanałów, w tym 40 w jakości HD. Znajdziemy tu zarówno kanały filmowe, sportowe, informacyjne, naukowe, kulturalne, rozrywkowe, jak i dziecięce.

Trzeba jednak zaznaczyć, że umowa przy zakupie FunPacku HD obowiązuje przez 24 miesiące, natomiast pakiet 130 programów nc+ jest darmowy jedynie przez pierwszy rok. Przez kolejne 12 miesięcy obowiązuje opłata w wysokości 59,90 zł miesięcznie, a więc w czasie trwania całej umowy średni koszt pakietu telewizyjnego Comfort+ Extra+ wyniesie 29,95 zł miesięcznie. To atrakcyjna cena za 130 kanałów, w których 40 ma jakość HD.

orange promocja 1

Podstawowy pakiet FunPack zawiera trzy składowe elementy.

Po pierwsze, Internet stacjonarny o prędkości do 80 Mb/s, bez żadnych limitów transferu. Po drugie, telefon stacjonarny z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne w Polsce, krajach Unii Europejskiej, USA i Kanadzie. W końcu po trzecie, 61 kanałów telewizyjnych, w tym 7 kanałów HD, a dodatkowo w prezencie kanały Comedy Central oraz Comedy Central Family za darmo do końca roku.

Taki podstawowy pakiet kosztuje 79,01 zł miesięcznie. Po skorzystaniu z nowej promocji Orange ze 130 kanałami nc+, taką właśnie kwotę będzie trzeba zapłacić przez pierwszy rok trwania umowy. Przez pozostałe 12 miesięcy abonament miesięczny wzrośnie do kwoty 138,91 zł. Daje to średnio ok. 109 zł miesięcznie w czasie trwania całej umowy, co nie jest wygórowaną kwotą za całkiem spory pakiet telewizji, Internet i telefon stacjonarny.

orange promocja 2

Orange przygotował także promocję dla osób, które chcą wymienić stary telewizor na nowy. Takie osoby mogą kupić FunPack w promocji z telewizorem Samsung Smart TV o przekątnej 40 cali za złotówkę, niestety nie wiemy jaki dokładnie model telewizora jest oferowany w promocji. Taka oferta jest dostępna przy umowie zawieranej na 24 miesiące. Miesięczny koszt abonamentu wyniesie 149,90 zł przez cały czas trwania umowy.

Czy promocja Orange się opłaca?

REKLAMA

Pakiet Comfort+ Extra+ wykupiony bezpośrednio w ofercie nc+ będzie kosztował 59,90 zł/mies., przy czym jedynie 6 pierwszych miesięcy umowy nie musimy za nią płacić. Umowę można podpisać na okres 24 lub 30 miesięcy. Widać więc wyraźnie, że zakup samej telewizji w nc+ opłaci się mniej niż zakup FunPacka w promocyjnej ofercie Orange. Z kolei nc+ daje mały bonus w postaci kanałów HBO HD, HBO 2 HD i HBO Comedy HD w prezencie na 3 miesiące.

*Zdjęcie główne: Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA