REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Spodek ponownie odleci! Finały Intel Extreme Masters po raz kolejny w Katowicach

24.09.2014
17:54
Spodek ponownie odleci! Finały Intel Extreme Masters po raz kolejny w Katowicach
REKLAMA

Po raz kolejny mamy powody do dumy. Polska znowu zostanie gospodarzem największej imprezy e-sportowej w Europie. Finały Intel Extreme Masters tak jak rok temu będą rozgrywane w katowickim Spodku.

REKLAMA

Poprzednie finały Intel Extreme Masters były kosmiczne. Widownia odleciała wraz z całym Spodkiem, kiedy Polacy z Virtus.pro grający w Counter-Strike zdobyli mistrzostwo oraz puchar ESL One. Przez trzy dni zmagań Katowice odwiedziło ponad 70 000 graczy z całego świata. Masa ludzi nie tylko oglądała rozgrywki w StarCrafta II oraz League of Legends, ale również podziwiała stoiska producentów gier oraz sprzętów stworzonych z myślą o graczach.

SONY DSC

W 2015 roku Intel Extreme Masters ponownie zawita do Spodka. Po raz kolejny będziemy gospodarzami samych finałów. Aby do nas dotrzeć, gracze muszą wcześniej pojedynkować się na arenach w USA, Niemczech oraz Chinach. Najlepsi z najlepszych zmierzą się ze sobą wewnątrz ogromnego Spodka między 12 i 15 marca, dostarczając widzom masy emocji.

Będzie o co walczyć, ponieważ łączna pula nagród już teraz wynosi 200 000 dolarów

League of Legends i StarCraft II to nie wasze klimaty? Nic nie szkodzi. Intel Extreme Masters to znacznie więcej, niż oglądanie rozgrywek na kilku ogromnych ekranach. Wydarzenie jest również świętem wszystkich graczy, o czym możecie przeczytać w tekście bardzo pozytywnie zaskoczonego Piotra Grabca, który wraz ze mną był obecny na imprezie rok temu.

intel extreme masters 2015 4

Podczas targów IEM przedstawiany jest najnowszy sprzęt dla komputerowych graczy, natomiast rozgrywki online można na bieżąco śledzić przez Internet. W zeszłym roku turnieje Counter Strike, League of Legends oraz StarCrafta II zgromadziły ponad 23 miliony internetowych widzów. Niesamowity wynik, który organizatorzy chcą przebić w 2015 roku. Widzimy się w Spodku!

Sprawdź również:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA