REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Samsung poprawia Androida 4.0 na Galaxy SII

04.04.2012
21:08
Samsung poprawia Androida 4.0 na Galaxy SII
REKLAMA
REKLAMA

Nie myliłem się w swojej ocenie stabilności systemu Android 4.0 na topowym modelu Samusnga – Galaxy SII, bo dzisiaj koreański producent niejako potwierdził moje wątpliwości tym, że udostępnił aktualizację systemu operacyjnego do wersji 4.0.3, która poprawia stabilność działania. Wygląda na to, że w końcu najnowsza wersja mobilnego systemu operacyjnego Google’a działa tak, jak powinna.

Do tego już zdążyliśmy się przyzwyczaić – producenci często traktują swoich klientów jako beta-testerów. Ta uwaga dotyczy nie tylko Samsunga, ale także Apple’a, Nokii i innych – każdy ma na sumieniu podobne grzeszki związane z aktualizacjami systemu operacyjnego. Apple nie raz i nie dwa, zaraz po wydaniu dużej aktualizacji iOS musiał łatać go szybkimi poprawkami. Nokia jeszcze dobrze nie wdrożyła Lumii 800 na rynek, a już pojawiała się aktualizacja poprawiająca żywotność baterii w urządzeniu. Podobnie Samsung – najpierw trzeba było czekać 4 miesiące na aktualizację Androida do wersji Ice Cream Sandwich, a potem denerwować się na kiepskie działanie urządzenia z najnowszą wersją softu.

Ale jest – najnowsza łata, którą dziś zaserwował mi Samsung waży 11,32 MB i przynosi znaczne przyspieszenie działania urządzenia, jak również dużo większą stabilność – nie ma już denerwujących lagów, które towarzyszyły użytkownikowi po aktualizacji do Androida 4.0.

Instagram na Androida
Zite na Androida

Po 20 dniach od wydania aktualizacji do najnowszej wersji Androida na Samsungu Galaxy SII mogę w końcu polecić Czytelnikom Spider’s Web tę aktualizację – bierzcie i instalujcie ją sobie wszyscy.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA