REKLAMA

Lidl ma gorącą wyprzedaż. Można kupić odkurzacz o połowę taniej, a to nie wszystko

Lidl ma "gorącą wyprzedaż". Sprawdziliśmy, jakie produkty można kupić taniej. Promocja potrwa przez następne kilka dni – do nadchodzącej niedzieli, która wypada w dzień ojca.

19.06.2024 17.20
Lidl ma gorącą wyprzedaż. Można kupić odkurzacz o połowę taniej, a to nie wszystko
REKLAMA

Moją uwagę przede wszystkim zwrócił odkurzacz bezprzewodowy marki Silvercrest 2 w 1. Sama nazwa wskazuje, że sprzęt wykorzystamy na dwa sposoby – "zwykły" m.in. do podłóg, ale też jako podręczny odkurzacz na przykład do samochodu.

REKLAMA
Lidl
Odkurzacz pionowy
Lidl

Propozycja jest pozbawiona worka, ma podwójny filtr i działa na jednym ładowaniu maksymalnie 34 minuty za sprawą akumulatora 2200 mAh. Czas może się różnić od wykorzystywanego trybu – do dyspozycji mamy ECO oraz high (w tym trybie będzie działać 26 minut). W zestawie poza elektroszczotką znajduje się końcówka do fug i końcówka szczotkowa 2 w 1. Urządzenie kosztuje 233,40 zł (promocja wynosi 40 proc. – odkurzacz standardowo kosztuje 389 zł).

Trymer do ciała Silvercrest

Propozycja tej samej marki Silvercrest w promocji dostępna jest taniej o 20 proc. za 79,20 zł. Sprzęt wspiera wodoszczelność IPX7, więc jak twierdzi sklep, urządzenie możemy użytkować również pod prysznicem. W zestawie znajdują się trzy nasadki – 3 mm, 5 mm oraz 7 mm. Trymer jest ładowany za pomocą kabla USB-C, więc wystarczy, że skorzystamy z ładowarki ze smartfona.

Lidl
Trymer
Lidl

Wentylator wieżowy Rowenta

Patrząc na ostatnie upały (u mnie w górach jest dziś ponad 31 stopni) wydaje się, że wentylator jest najlepszym przyjacielem człowieka, który pracuje z domu. W Lidlu na przecenie jest wentylator wieżowy (taki pozbawiony klasycznych śmigieł) o mocy 40 W. Producent twierdzi, że sprzęt jest cichy – w zależności od trybu (są trzy 200 / 280 / 350 m3/h) generuje maksymalnie 45/53/57 dB.

Lidl
Wentylator pionowy
Lidl

Urządzaniem można sterować za pomocą pilota, natomiast nie znajdziemy funkcji smart – oraz połączenia z inteligentnym domem Google Home czy Apple Home. Chociaż nie zabrakło automatycznej oscylacji w zakresie 180 stopni (ruchu w prawo, lewo), czy funkcji timera i automatycznego wyłączenia. Wentylator jest tańszy o 11 proc. – został przeceniony z 627 do 553 zł.

Robot planetarny Silvercrest

W ofercie znalazł się robot planetarny Silvercrest z blenderem kielichowym o mocy 900 W. Propozycja jest 21 proc. tańsza, kosztuje 469 zł zamiast 599 zł. Urządzenie ma wbudowany ekran, który jest bezpośrednio połączony z wagą w misce do mieszania oraz oferuje trzy funkcje: mieszania, ugniatania ciasta i miksowania. Hak do ugniatania ma powłokę zapobiegającą przywieraniu, 8-stopniową regulację prędkości i tryb turbo.

Lidl
Robot planetarny
Lidl

W tych pieniądzach to szczerze powiedziawszy niezły kawałek elektroniki: to opcja dla tych, którzy nie chcą wydawać na dużo droższego robota kuchennego typu Silvercest Monsieur Cuisine. Sam często korzystam z robota planetarnego i w moim modelu nie mam opcji ważenia produktów, przez co muszę posiłkować się zewnętrzną wagą.

Dozownik do piwa Silvercrest

W Lidlu znajdziemy też dozownik do piwa Silvercrest z funkcją schładzania. Urządzanie wspiera beczki o pojemności do 5 litrów, ma też wyświetlacz temperatury. Oczywiście, poza tym po prostu nalewa smaczne (lub nie) piwo. Jest obecnie tańszy -20 proc. za 511,20 zł.

Lidl
Dozwonik do piwka
Lidl
REKLAMA

Więcej o promocjach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA