REKLAMA

Będziesz grał w grę. Obok takich cen sprzętu nie przejdziesz obojętnie

Co prawda do sylwestra jeszcze dużo czasu, ale już teraz można "grać w grę". Nie tylko Tomb Raider. SteelSeries uruchomił właśnie liczne promocje na sprzęt komputerowy i akcesoria. Sprawdzamy, co warto kupić w niższej cenie.

09.05.2024 15.31
Będziesz grał w grę. Obok takich cen sprzętu nie przejdziesz obojętnie
REKLAMA

Dziś rozpoczęła się wyprzedaż SteelSeries, w ramach której producent przecenia myszki, klawiatury, słuchawki i inne akcesoria nawet o 40 proc. Przez następne dziesięć dni będzie można zaoszczędzić na sprzęcie komputerowym i konsolowym. Nie obiecujemy, że z nowym sprzętem wreszcie nauczysz się lepiej grać w gry, ale przynajmniej nie będziesz grał na ziemniaku.

REKLAMA

Przeceny SteelSeries już tu są. Sprzęt dla graczy w niższych cenach

W sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, x-kom, Komputronik, Media Markt i w strefie marki SteelSeries na Allegro możesz teraz skorzystać z licznych promocji na wybrane produkty. Oferty obejmują zarówno bardziej przystępne akcesoria, takie jak podkładki czy myszki, jak i najbardziej zaawansowane propozycje marki – słuchawki, mikrofony, klawiatury. Zacznijmy może od tych tańszych opcji, żebyście czasem nie zaszalali za bardzo z zakupami i nie zrujnowali domowego budżetu.

Na początek – słuchawki SteelSeries Arctis Nova 1 w wersjach dla konsol (PlayStation i Xbox) kosztują 39 zł mniej – 190 zł zamiast 229 zł. Przecena nie wydaje się duża, ale patrząc, że mamy do czynienia ze stosunkowo niedrogimi słuchawkami, to sięga ona praktycznie 20 proc.

Słuchawki łączą się z urządzeniem za pomocą standardowego złącza audio 3,5 mm, więc są kompatybilne ze wszystkimi platformami – kupując Xboxową wersję będą działać też z konsolą Sony oraz komputerem. Model wyżej – Arctis 3, który oferuje złącze USB-C też jest na promocji i kosztuje 298 zł (41 zł mniej).

IDŹ DO SKLEPU
x-kom
Arctis Nova 3
x-kom
x-kom
SteelSeries Rival 3 Wireless
x-kom

SteelSeries przygotował też promocję na myszkę Rival 3 Wireless, która teraz kosztuje 179 zł (dyszkę taniej). Myszka oferuje łączności 2,4 GHz i Bluetooth, zasilana jest dwoma bateriami typu AAA i w tej cenie jest naprawdę godna uwagi. Osobiście ją posiadam i używam jako myszkę do laptopa, więc śmiało mogę ją polecić (chociaż mimo jej zakupu moje umiejętności w strzelaniu w Valorancie i Counter Strike są nadal takie same, czyli słabe).

Co jeszcze zostało przeceniono? Mikrofon SteelSeries Alias Pro, który początkowo kosztował 1279 zł – teraz dostępny jest za 1149 zł, czyli taniej o 130 zł. Wygląd tego modelu rzeczywiście robi wrażenie, ale jeśli preferujesz coś bardziej świecącego (oraz niewymagającego podłączania dodatkowego miksera XLR, bo i tak pod biurkiem masz totalne spaghetti z kabli), to przeceniono również tańszy model Alias na USB. Urządzenie w promocji jest o sto złotych tańsze, więc możemy trochę zaoszczędzić.

SteelSeries Alias Pro
IDŹ DO SKLEPU
x-kom
SteelSeries Alias
x-kom
Media Expert
SteelSeries Alias Pro
Media Expert

Na topowe klawiatury producenta nie zabrakło promocji. Przykładowo SteelSeries Apex Pro Mini Wireless kosztuje 798 zł (7 dyszek zostaje w kieszeni) – więc można ją kupić taniej niż przewodową wersję klawiatury. Przewodowa Apex Pro TKL 2023 kosztuje 679 zł (najniższa cena z 30 dni przed obniżką to 739 zł). Przeceniona została również duża podświetlana podkładka QcK Prism Cloth XL (90 × 30 cm) z 185 do 169 zł.

IDŹ DO SKLEPU
x-kom
SteelSeries Apex Pro Mini Wireless
x-kom
x-kom
SteelSeries Apex Pro TKL 2023
x-kom
x-kom
Podkładka QcK Prism XL
x-kom

Jak widać, największe różnice cenowe dotyczą tańszego sprzętu. Niemniej, zawsze to jakieś zaoszczędzone pieniądze i mniejsze powody do narzekania na życie w Polsce. Promocja SteelSeries potrwa do 19 maja, czyli przez kolejne 10 dni.

REKLAMA

Więcej o promocjach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA