REKLAMA

W Samsung Galaxy Ring rozmiar ma znaczenie. Masz większe palce, to masz szczęście

Samsung Galaxy Ring otrzyma sporą baterię. Jak sporą? To będzie zależało od rozmiaru twojego palca. W tej samej cenie możesz dostać dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu.

29.05.2024 08.36
Bateria w Samsung Galaxy Ring będzie zależała od rozmiaru twojego palca
REKLAMA

Czego brakowało w moim życiu? Możliwości posiadania kolejnego urządzenia noszonego, które nie tylko informowałoby mnie o nadchodzących powiadomieniach, ale również monitorowało moje zdrowie i pozwalało na sterowanie telefonem.

REKLAMA

Samsung Galaxy Ring został ogłoszony podczas styczniowej konferencji Unpacked 2024, ale jego oficjalna premiera, jak i szersze zaprezentowanie funkcji oraz podanie ceny, ma mieć miejsce dopiero - według plotek - podczas letniego wydarzenia Unpacked, które odbędzie się w lipcu.

Wielkość baterii zależy od rozmiaru

Zbliża się premiera Galaxy Ringa, a wraz z nią coraz więcej szczegółów na temat jego specyfikacji. Wiele osób zastanawiało się, jak długo inteligentny pierścień wytrzyma na jednym ładowaniu. Odpowiedź brzmi: to zależy. A dokładniej - od rozmiaru twojego palca.

Oto Samsung Galaxy Ring
Źródło: Samsung

Okazuje się, że większe pierścienie Galaxy Ring mają również większe baterie, co przekłada się na dłuższy czas pracy. Najmniejsze rozmiary (5, 6 i 7) posiadają baterię 17 mAh. Rozmiary od 8 do 11 mają nieco pojemniejszą baterię 18,5 mAh, a rozmiar 12 aż 22,5 mAh. Pojemność baterii dla największego rozmiaru (13) nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale prawdopodobnie będzie taka sama jak dla rozmiaru 12.

Samsung szacuje, że Galaxy Ring może wytrzymać do dziewięciu dni na jednym ładowaniu, ale rzeczywiste użytkowanie może nieco skrócić ten czas.

To idealne rozwiązanie dla każdego

Dla użytkowników, którzy często zapominają o ładowaniu urządzeń, dodatkowa pojemność baterii może okazać się zbawieniem. Brak energochłonnego ekranu, w przeciwieństwie do smart zegarków typu Apple Watch czy Galaxy Watch, z pewnością przyczynia się do oszczędności energii.

Oczywiście, większy pierścień nie będzie dla każdego, wszak ten będzie dostępny dla osób o większych palcach, gdzie konkretny rozmiar może stanowić dodatkową wygodę. Ale: nawet najmniejsze rozmiary pierścienia powinny zaoferować satysfakcjonującą żywotność baterii, sięgającą do kilku dni na jednym ładowaniu. Jest to wynik znacznie przewyższający standardy na rynku urządzeń ubieralnych, głównie zegarków.

Nowy pierścień Samsung Galaxy Ring jawi się jako ciekawa propozycja dla osób szukających dyskretnego, a zarazem funkcjonalnego urządzenia. Dłuższa praca na baterii, wygodny design i bogate możliwości z pewnością skuszą wielu użytkowników.

Przeczytaj więcej o Samsung Galaxy Ring na Spider’s Web:

Idealny rozmiar? Będzie zestaw do mierzenia

REKLAMA

Według przecieków od @evleaks, zamawiając Galaxy Ring, użytkownicy będą musieli podać rozmiar pierścienia. Osoby znające swój rozmiar mogą po prostu wybrać go podczas finalizacji zamówienia. A co z tymi, którzy go nie znają? Samsung przygotował ciekawe rozwiązanie, które poznasz w tekście Alberta:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA