REKLAMA

Sennheiser Momentum Sport - te słuchawki zmierzą twoje tętno i temperaturę. Sprawdzisz cenę i nie będziesz chciał ich zgubić

Sennheiser wprowadził do sprzedaży w Polsce nowe słuchawki TWS - Sennheiser Momentum Sport. To sprzęt z najwyższej półki cenowej, który potrafi zmierzyć tętno i temperaturę.

10.04.2024 15.19
Sennheiser Momentum Sport - te słuchawki zmierzą twoje tętno i temperaturę. Sprawdzisz cenę i nie będziesz chciał ich zgubić
REKLAMA

Najnowsze słuchawki Sennheiser Momentum Sport są stworzone dla bardziej aktywnych użytkowników. Opcja mierzenia parametrów łączy się z szeregiem innych funkcji przydatnych podczas ćwiczeń – m.in. możliwością połączenia się z innymi gadżetami i aplikacjami wykorzystywanymi do sportu, aby mieć dane w jednym miejscu.

REKLAMA

Sennheiser Momentum Sport. Do sportu jak znalazł

Słuchawki Sennheiser Momentum Sport to kolejne słuchawki TWS niemieckiej firmy. Seria Momentum charakteryzuje się możliwościami z najwyższej półki – tutaj jest coś dla tych, którzy podczas ćwiczeń potrzebują motywacyjnej muzyki (albo zwykłej muzyki, zależy od gustów). Mimo że mają w nazwie "sport" to zdradzę wam sekret – można je wykorzystywać także poza ćwiczeniami. Podziękujecie później.

Producent zastosował w tym modelu kilka rozwiązań, które mają zwiększyć komfort korzystania z nich – m.in. obudowa pchełek lepiej dostosowuje się do ucha użytkownika, więc problem z wypadaniem podczas ćwiczeń powinien zostać rozwiązany. Do tego producent dodaje też czujniki parametrów życiowych – tętna i temperatury ciała. Dane oczywiście będą wyświetlane w dedykowanej aplikacji na smartfony.

Poza tym słuchawki oferują typowe funkcje, które znajdziemy też w "niesportowych" słuchawkach – m.in. 10-mm przetworniki mające zapewnić wysoką jakość dźwięku oraz adaptacyjne ANC. Do dyspozycji użytkownika znajdzie się trybu przezroczystości, aby słyszeć wszystko dookoła. Poza szumami wiatru, ponieważ słuchawki mają je wyciszać.

Producent nie zapomniał też o najważniejszym – wodoszczelności. Pchełki są wykonane w standardzie IP55, więc kurz, pot i woda nie powinny być straszne nowym Momentum Sport. Słuchawki działają maksymalnie 5,5 godziny na jednym ładowaniu, natomiast etui ładujące może rozszerzyć czas pracy nawet do 24 godzin łącznego odtwarzania muzyki. Pełne uzupełnienie akumulatora trwa 1,5 godziny - po 10 minutach ładowania słuchawki mają działać przez 45 minut.

Sennheiser Momentum Sport mają również na pokładzie zestaw sześciu mikrofonów (po trzy na każdej słuchawce) i bazują na łączności Bluetooth 5.2. Wspierają kodeki SBC, AAC, aptX oraz aptX Adaptive. Słuchawki można połączyć z zegarkami sportowymi, sprzętem fitness i zewnętrznymi aplikacjami – m.in. Polar Flow. Sterowanie funkcjami odbywa się w aplikacji Sennheiser Smart Control, która pozwala na zmianę trybu ANC czy dostosowanie dźwięku za pomocą dedykowanego korektora z dostępnymi planami typu wzmocnienie basu.

IDŹ DO SKLEPU

No dobra, ale ile to wszystko kosztuje? Niemało - nowe Sennheiser Momentum Sport zostały bowiem wycenione na 1399 zł. Do dyspozycji są dwie wersje kolorystyczne - czarna i oliwkowa.

REKLAMA

Podobne wiadomości znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA