REKLAMA

Zapisałeś się na spam, ale masz dosyć? Gmail szykuje coś dobrego

Zapisałeś się na newslettery, ale masz już dosyć spamu? Google ma proste, ale genialne rozwiązanie. Już wkrótce wszystkie wiadomości z subskrypcji znajdziesz w jednym miejscu.

15.04.2024 10.23
Zapisałeś się na spam, ale masz dosyć? Gmail szykuje coś dobrego
REKLAMA

Ile razy zdarzyło ci się zapisać na "ekskluzywne oferty" lub newsletter, który wydawał się tak obiecujący, że nie mogłeś się powstrzymać? Pewnie nie raz. Problem w tym, że niektóre firmy zasypują nasze skrzynki lawiną powtarzalnych i nudnych wiadomości, przez co możemy przegapić naprawdę ważny e-mail.

REKLAMA

Porządkowanie wiadomości Gmail nigdy nie było tak proste

Google w końcu znalazł rozwiązanie tego problemu. Choć pomysł ten mógł się już wcześniej nasunąć, jego realizacja z pewnością ucieszy wszystkich, którzy mają dość spamu z subskrypcji. Dowiedzieliśmy się, że w Gmailu pojawi się nowa funkcja o nazwie Zarządzaj subskrypcjami, która ma pomóc użytkownikom w porządkowaniu i rezygnacji z niechcianych wiadomości e-mail. Funkcja ta jest obecnie w fazie rozwoju, ale biorąc pod uwagę ostatnie aktualizacje i raporty użytkowników, jej premiera wydaje się bliska.

Przeczytaj więcej o najnowszych aktualizacjach produktów Google'a:

Według serwisu PiunikaWeb, nowa zakładka Zarządzaj subskrypcjami będzie znajdować się w pasku bocznym Gmaila i wykorzystywać wzorce wiadomości e-mail do kategoryzowania subskrypcji.

Wiadomości e-mail zostaną pogrupowane w zależności od częstotliwości ich otrzymywania (np. mniej niż 10 wiadomości e-mail na kwartał, od 10 do 20 lub więcej niż 20). Ułatwi to identyfikację potencjalnego spamu lub subskrypcji, o których już zapomnieliśmy.

Kup najnowszy smartfon z serii Galaxy S
Media Expert
Samsung Galaxy S24
Media Expert
REKLAMA

Wszystko w jednym miejscu

Co najważniejsze, wszystkie subskrypcje zostaną zebrane w jednym miejscu z łatwym dostępem do przycisków wypisu. To umożliwi szybką rezygnację z niechcianych wiadomości e-mail bezpośrednio z menu Zarządzaj subskrypcjami.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA