REKLAMA

Kupujesz bilet i nic więcej nie robisz. Portfel Google dostał świetną nowość

Nowa funkcja Portfela Google pozwoli ci omijać klikanie przycisku "Dodaj do Portfela" czy żmudnego skanowania kodów. Bilety będą same wskakiwać do Portfela prosto ze skrzynki, ale jest mały haczyk.

11.03.2024 07.12
Kupujesz bilet i nic więcej nie robisz. Portfel Google dostał świetną nowość
REKLAMA

Dodawanie kart płatniczych, biletów, kart lojalnościowych czy kart podarunkowych już teraz jest całkiem prostym i szybkim procesem. Jednak dla niektórych nawet skanowanie kodów na biletach czy szukanie na stronie podsumowania zakupu przycisku "Dodaj do Portfela Google" jest zbyt powolne.

Z dedykacją dla tych wszystkich, którzy oczekują od aplikacji natychmiastowego działania, Google dodało do Portfela Google nową funkcję.

REKLAMA

Portfel Google będzie dodawać twoje bilety natychmiast do konta. Warunkiem korzystanie z Gmaila

Jak możemy przeczytać w ostatnio zaktualizowanych notkach dotyczących aktualizacji aplikacji Portfel Google, twórcy aplikacji dodali do niej nową funkcję - automatyczne dodawanie do Portfela biletów lotniczych oraz biletów do kina.

Gdy dany bilet zostanie wysłany na skrzynkę e-mail w Gmailu, zostanie on jednocześnie automatycznie dodany do aplikacji Portfel. Bez potrzeby klikania potwierdzeń czy skanowania kodów QR.

Jednocześnie Google wyraźnie podkreśla konieczność korzystania z Gmaila - bilety wysłane na skrzynki w innych usługach nadal należy dodawać samodzielnie.

Jak w przypadku wielu nowych funkcji w produktach koncernu, pojawia się pytanie o dostępność. Tu Google mówi dość enigmatycznie, że "integracja jest już dostępna dla niektórych globalnych sieci kin i linii lotniczych" i koncern "pracuje" nad rozszerzeniem jej dostępności. W domyśle może to oznaczać, że nowa możliwość w Portfelu Google, póki co nie będzie dostępna u najpopularniejszych w Polsce przewoźników i sieciach kinowych.

Kup telefon:
Euro
Samsung Galaxy S24

Więcej na temat Portfela Google:

REKLAMA

Zdjęcie główne: mundissima / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA