REKLAMA

Byli jednym z najtańszych serwisów VOD na rynku. Idzie podwyżka - nawet o 50 proc.

Podwyżki cen abonamentów nikogo już nie dziwią. W ślad za konkurencją podąża Player.pl, platforma streamingowa należąca do TVN Warner Bros. Discovery. Najtańszy pakiet drożeje o 50 proc., ale czy to oznacza, że Player przestanie być opłacalny?

08.03.2024 08.08
Player.pl podwyższa ceny (2024)
REKLAMA

W ostatnim czasie ceny abonamentów podniosły praktycznie wszystkie platformy streamingowe. Te, które jeszcze tego nie zrobiły, jak HBO Max, planują wprowadzić zakaz współdzielenia kont przez użytkowników niemieszkających razem. W tym kontekście Player.pl pozostawał jedną z najtańszych platform na rynku. Ale od teraz musimy liczyć się ze sporą podwyżką.

REKLAMA

Player.pl podnosi ceny nawet o 50 procent. Znaczy, 5 złotych

Player.pl, dotychczas jedna z najtańszych platform streamingowych, podnosi ceny nawet o 50 procent. Nie oznacza to jednak, że serwis stanie się zaporowo drogi. Nadal będzie on dostępny dla większości użytkowników. Zwłaszcza, że oferuje popularne programy, takie jak Kuchenne Rewolucje czy Hotel Paradise.

Podwyżki cen dotyczą prawie wszystkich pakietów Player.pl. Zmiany sięgają nawet 50 procent w przypadku najtańszego zestawu, gdyż wszystko poszło w górę o 5 złotych. Nowe ceny można już sprawdzić na stronie platformy:

  • Player z reklamami: 15 zł (było 10 zł)
  • Player bez reklam: 25 zł (było 20 zł)
  • Player i Eurosport Extra z reklamami: 25 zł (było 20 zł)
  • Player i Eurosport Extra bez reklam: 35 zł (było 30 zł)
  • Player z reklamami i kanały telewizyjne: 35 zł (było 30 zł)
  • Player bez reklam i kanały telewizyjne: 45 zł (było 40 zł)
  • Player bez reklam, kanały telewizyjne i Eurosport Extra: 50 zł (było 45 zł)
Podwyżka cen Player.pl

Ceny opcji na sześć miesięcy pozostały bez zmian, co może być korzystną alternatywą dla użytkowników, którzy chcą zaoszczędzić. Warto też wspomnieć, że Player.pl nie podnosił cen abonamentu od dłuższego czasu, więc pewna korekta była nieunikniona.

Na Spider's Web przeczytasz więcej o platformach streamingowych:

Czy Player nadal będzie atrakcyjny cenowo?

Pomimo podwyżek, Player.pl nadal pozostaje jedną z tańszych platform streamingowych na rynku. Konkurencja oferuje podobne pakiety w zbliżonych cenach, a czasami nawet drożej. Dla przykładu, Netflix w najtańszym pakiecie kosztuje 29 zł, a HBO Max 29,99 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA