REKLAMA

Orange świętuje pierwszy dzień wiosny. Taki prezent możesz zgarnąć za darmo

Orange uruchomił promocję z okazji pierwszego dnia wiosny. Klienci korzystający z usług operatora mogą liczyć na darmowy prezent. Wystarczy zajrzeć do aplikacji.

20.03.2024 14.44
Orange świętuje pierwszy dzień wiosny. Taki prezent możesz zgarnąć za darmo
REKLAMA

Wiosenna promocja została przygotowana dla określonej grupy klientów Orange: tych, którzy korzystają z oferty na kartę. Bonus jednak będzie zależał w głównej mierze od tego, z jakiej taryfy korzystamy. Jedni otrzymają więcej GB, inni natomiast mniej GB, ale z dodatkowymi bonusami. Jak odebrać wiosenny bonus Orange?

REKLAMA

Wiosenny bonus Orange. Możesz zgarnąć darmowe gigabajty

Użytkownicy oferty Orange na kartę mogą otrzymać dodatkowe darmowe gigabajty. Bonus może wynosić nawet 5 GB na 5 dni. W zależności od rodzaju taryfy, konieczne będzie wysłanie odpowiedniego SMS-a. Istnieje też bardziej wygodna opcja odebrania bonusów poprzez aplikację mobilną Mój Orange lub przeglądarkę, logując do konta w zakładce Pakiet i Usługi. Jeśli wolicie SMS-y, poniżej podaje treści i numery do każdej z oferty na kartę.

  • Taryfa Orange Free – wiadomość o treści WIOSNA pod bezpłatny numer 364,
  • Oferta Zawsze Bez Limitu – wiadomość o treści KROKUS pod bezpłatny numer 364,
  • Taryfa "Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB" – wiadomość o treści TULIPAN na numer na bezpłatny numer 364.

Użytkownicy taryfy Orange Free na kartę oraz usługi "Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB" mogą liczyć na bonus 5 GB ważny przez 5 dni, natomiast użytkownicy Zawsze Bez Limitu otrzymają 2,5 GB + nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y na 5 dni za darmo.

Bonusowe pakiety można odebrać już dzisiaj 20 marca aż do 22 marca 2024 r., więc mamy trzy dni na zgarnięcie wiosennego prezentu Orange. Pakiety będą ważne przez 5 dni od momentu aktywacji. Klienci, którzy mają aktywną usługę "Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB", mogą liczyć na dodatkowe 5 GB oraz 5 dni ważności. Z każdego bonusu każdy użytkownik (numer) może skorzystać jeden raz. Włączenie promocji nastąpi maksymalnie do 24 godzin od momentu aktywacji. Regulamin promocji dostępny jest pod tym linkiem.

REKLAMA

Więcej na temat promocji i ofert operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA