REKLAMA

Klienci Orange z darmowymi gigabajtami. Warto zajrzeć do aplikacji

Klienci Orange są rozpieszczani przez operatora. Firma z racji pierwszej środy miesiąca postanowiła przyznać wiernym użytkownikom bonus w postaci darmowego pakietu gigabajtów.

06.03.2024 19.22
orange polska prezes Julien Ducarroz
REKLAMA

Francuski operator od dawna prowadzi promocję "Środy z Mój Orange". Jak sama nazwa sugeruje, akcja sprawia, że w ten dzień tygodnia można liczyć na bonus. Z zasady jest jednak tak, że w pierwszą środę miesiąca klienci z ofertą na kartę mogą odebrać darmowy pakiet, natomiast użytkownicy z abonamentem mają cotygodniowe pakiety. Tym razem wszyscy klienci mogą zdobyć bonus.

REKLAMA

Klienci Orange ze świetnym bonusem. Można zgarnąć dodatkowe gigabajty

Firma na swoim blogu poinformowała, że klienci korzystający z pakietu Orange Free na kartę mogą skorzystać ze środowego bonusu. Tym razem jest to internetowy pakiet 20 GB na 10 dni, który jest rozdawany za darmo. Bonus odbierzemy standardowo – w aplikacji Mój Orange w zakładce Pakiety i Usługi albo też w przeglądarce internetowej na koncie Mój Orange.

Z rozwiązania każdy numer może skorzystać raz (czyli jak ma się kilka numerów, to klient skorzysta nawet kilka razy), natomiast promocja potrwa aż do końca miesiąca. Mamy zatem ponad 3 tygodnie na odebranie darmowego pakietu 20 GB na 10 dni. Warto zaznaczyć, że operator nie zastawia tu pułapek na swoich klientów i po zakończeniu czasu – czyli  po 10 dniach od aktywacji usługa automatycznie się wyłączy. Nie poniesiemy więc żadnych dodatkowych niechcianych kosztów.

Gdyby tego było mało, jest też cotygodniowy bonus nie tylko dla klientów na kartę. W ramach śród z Mój Orange Operator tym razem rozdaje dodatkowe 15 GB – z opcji skorzystają najpewniej korzystający z abonamentu Orange. Bonusowe gigabajty są zawsze zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż vouchery, zniżki czy produkty. Wszak dzięki temu można dłużej i wygodniej korzystać z internetu w telefonie poza domem/mieszkaniem.

REKLAMA

Więcej o ofertach operatorów przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA