REKLAMA

Google zaprasza na swoją najważniejszą imprezę. Co pokaże?

Google oficjalnie potwierdził datę następnej konferencji. W tym roku najciekawsze niespodzianki nadejdą już w maju! Czego możesz się spodziewać po konferencji Google I/O 2024?

15.03.2024 06.46
Następna konferencja Google, I/O 2024, data
REKLAMA

Już za dwa miesiące, 14 maja, odbędzie się kolejna edycja konferencji Google dla deweloperów – Google I/O. Tegoroczne wydarzenie zapowiada się niezwykle interesująco, a jego głównym tematem będzie prawdopodobnie sztuczna inteligencja.

REKLAMA

Google I/O 2024: wszystko o wydarzeniu

W kontekście niedawnej premiery modelu SI Google – Gemini – oraz jego mniejszej wersji, Gemmy, możemy spodziewać się prezentacji nowych zastosowań tej technologii w różnych produktach Google'a. Oprócz sztucznej inteligencji, podczas I/O 2024 powinniśmy otrzymać także informacje na temat:

  • Nowych funkcji w Androidzie 15
  • Aktualizacji popularnych usług Google, takich jak Gmail, Map Google i innych

Sprzętowe nowości: Pixel 8a i...

Istnieje również ogromna szansa na premierę nowego, tańszego smartfona Pixel 8A - Google zapowiedział poprzedni model 7A podczas ubiegłorocznej konferencji, więc jego następca musi być na horyzoncie. Możemy spodziewać się, że Pixel 8A odziedziczy niektóre funkcje generatywnej SI z modelu Pixel 8 - ale w niższej cenie.

Pojawiły się również pogłoski o drugim podejściu Google’a do składanych smartfonów z Pixel Fold 2. Urządzenie ma otrzymać wiele poprawek, zmieniony wygląd i lepsze podzespoły. Nie wiadomo jednak, czy Google zapowie go podczas I/O, czy bliżej premiery następnej generacji flagowych Pixeli.

Przeczytaj więcej o najnowszych premierach sprzętów:

REKLAMA

Podsumowując, Google I/O 2024 zapowiada się interesująco. Możemy spodziewać się wielu nowości w dziedzinie sztucznej inteligencji, oprogramowania i sprzętu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA