REKLAMA

Kiedy zadebiutuje Galaxy Ring - pierścień od Samsunga?

Choć Galaxy Ring to prawdopodobnie najmniejsze urządzenie w nadchodzącej ofercie Samsung, to wywołuje one ogromne emocje - ale i pytania. Kiedy premiera urządzenia i jakie będą jego funkcje? Tu z pomocą przychodzą koreańscy informatorzy.

22.02.2024 06.54
Kiedy zadebiutuje Galaxy Ring - pierścień od Samsunga?
REKLAMA

Po licznych plotkach i wyciekach, podczas styczniowego wydarzenia Unpacked oficjalnie zaprezentował Galaxy Ring - urządzenie noszone na palcu. Aczkolwiek prezentacja, choć z fanfarami, zaczęła się tak szybko jak się skończyła, a oficjalnie znamy tylko nazwę i wygląd smart pierścienia.

Mimo to Galaxy Ringowi nie brakuje plotek i pogłosek dotyczących premiery i funkcji urządzenia. Garść takich spekulacji przygotował koreański serwis technologiczny.

REKLAMA

Galaxy Ring za mniej niż pół roku? Tak rysuje się kalendarz wydawniczy

Jak informuje Electronic Times, premiery Galaxy Ring możemy spodziewać się w drugiej połowie lipca. Wtedy to tradycyjnie ma miejsce drugie duże wydarzenie Unpacked, podczas którego już od kilku lat Samsung prezentuje swoje składane smartfony oraz smartwatche Galaxy Watch. Biorąc pod uwagę, że koreański gigant nie organizuje wydarzeń wyłącznie dla jednego urządzenia, spodziewać się można, że Galaxy Ring pojawi się na scenie obok Flipów, Foldów, Galaxy Watch 7 oraz Galaxy Fit 3, o którym całkiem potężne przecieki pojawiły się w ciągu ostatniego tygodnia.

ET nie poskąpił także informacji o samym pierścieniu. Oczekuje się, że urządzenie będzie wyposażone w funkcje pomiaru przepływu krwi i elektrokardiogramu do śledzenia i pomiaru informacji związanych ze zdrowiem i snem, funkcję zdalnego sterowania innymi urządzeniami oraz moduł NFC do płatności zbliżeniowych.

Obecnie Galaxy Ring znajduje się na etapie produkcji prototypu, a jego masowa produkcja na pełną skalę ma rozpocząć się w drugim kwartale bieżącego roku. Spodziewa się, że gotowy produkt będzie dostępny w aż 8 rozmiarach.

Więcej na temat elektroniki noszonej:

REKLAMA
Kup Samsunga Galaxy S24:
Allegro
Samsung Galaxy S24
Allegro
Samsung Galaxy S24 Ultra
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA